Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha apuka nem mutat érdeklődést...

Ha apuka nem mutat érdeklődést még a terhesség 20. hetén sem a baba iránt, fog változni valami, ha megszületik?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen. Ki-hogy választ párt...
2018. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%
én párom se vett részt a terhességemnèl, de nagyon jó apa-sokat foglalkozik a kisfiunkkal :)
2018. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Szia


Gügyörögni, segget nyalni nem kell



Felújítás:

Én végignyomtam.. Persze nem úgy, mint előtte.

Elsőre a férjem is tett megjegyzést( nem bunkón)

Mivel nem volt tünetem, energiában is jól voltam sokáig "elfelejtette" hogy terhes vagyok.. Nem csak babát várunk

Szóval azt, hogy ha nem látszik, nekem akkor is egy baba van a pocakomban.

Utánaolvastattam vele.. Utána változott

Még akkor sem hordozott a tenyerén, nem is vártam.

41. Héten költöztünk be

33. Héten parkettáztunk.. Én nem emeltem, csak az elemek beillesztésénél segédkeztem.


Megszületett a baba, kiveszi a részét, de éjjel nem kel ( minek, hiszen enni nem tud adni neki)

De pl ki volt akadva mennyit kel.. És "milyen rossz baba"

Fel kellett világosítani, hogy 2 max 3 ébredés 2 hetesen normális, 5 hetesen 1-2 pedig egyenesen álom..

7 hetes most. Már értékeli.. Mert meghallgatta a tapasztalatokat( pl anyukáját, hogy saját maga 1,5 2 óránként kelt.. Ha nem akkor kelteni kellett sárgaság és alacsony súly miatt


tájékozott a párod??

2018. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%

Latom megjelentek a matronak, akik szeretik nyomatni h a “ terhesseg nem betegseg” meg hogy nem kell “ kiralykisasszonynak lenni”... stb stb. Ezek alapbol igazak is, na de festesre buzditani egy terhes not? :) esznel vagytok??? :D tudjuk, ti meg ezt is siman megcsinaltatok, de attol meg nem ez a normalis. En pl 7 honaposan egyedul koltozkodtem a parommal, ugyaneddig hazmesteri feladatokat is en lattam el a regi lakhelyen, sot mai napig aktiv eletet elek, tornazom, haztartast vezetek, kutyaval foglalkozom es ugyan nem minden nap , de meg dolgozni is jarok 39 hetesen. De megsem bsztatom a kerdezot h szegyellje magat, amiert a parjatol figyelmesseget var el, jogosan!

Nekem szerencsem van, a terhesseg kiderulesenek elso percetol a tenyeren hord a parom, meg a kilos kenyeret se nezi jo szemmel, ha megemelem.. pedig a hasam is igazan keson kezdett latszani, 6. Honapig piszkaltak a szomszedok, ismerosok, h hol hordom a gyereket??

Kerdezo! Kicsit probalj hatni ra, nyugodt korulmenyek kozt mondd el neki h kicsit rosszul esik neked h megfeledkezik az allapotodrol.

2018. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Valószínű a kérdező párja egyszerűen csak ilyen típusú pali, akit "nem hatja meg" ha terhes a párja, egyszerűen ilyen érzéketlen a személyisége, és igen, valószínű a gyerek megszületése után is ilyen lesz, sőt, mindent ugyanúgy el fog várni az asszonytól mint gyerek előtt (pl. főzést, legyen rend, tisztaság stb.), mert akkor sem fogja érteni hogy hogyhogy nem megy minden úgy mint addig hiszen az asszony otthon van egész nap...

Oké hogy nem kell mimózaként bánni egy terhes nővel, de azért szerintem az a normális hogy ilyenkor a pasi igenis jobban odafigyel a nőre, igenis gyakrabban megkérdezi főleg pl. egy lakásfelújítás során, hogy bírja-e, nem akar-e pihenni, felajánlja a segítségét stb.

2018. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
20%
ötven-ötven százalék az esélye,mert ha meg születik baba és az apja törötdik vele oké rendbe jön.Ha nem változik segitség kell neki,vagy a baba miatt sokk hatása alatt van
2018. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!