Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érzi az apuka először a...

Mikor érzi az apuka először a magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés

23 hetes kismama vagyok, esténként a párom megfogja a pocakomat, de olyankor nem rúg. :-)

Viszont ha elveszi rögtön rúg egyet. Mikor fogja érezni már a párom is?

Mintha szándékosan csinálná a pocaklakónk. :-)



2016. ápr. 25. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 19+0 hetesen érezte először.
2016. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a 25. héten érezte először, de sokszor volt olyan, mint nálatok.
2016. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is mintha direkt csinálná ezt. :D De tegnap este sikerült 1-2 mozgást elcsípnie. :) 20 hetes kismama vagyok egyébként.
2016. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Egész nap pörög, de ha a férjem a hasamra teszi a kezét, akkor megáll. Viszont a 6,5 éves bátyónak folyamatosan ficánkol. :D Szintén 23 hetes kismama vagyok.
2016. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most is ficánkol a pocaklakom,nagyon aktiv tud lenni, később tuti nem fog. valami miatt nem akarja hogy az apa érezze őt. :-)
2016. ápr. 25. 18:12
 6/9 A kérdező kommentje:

nekem is 6,5 éves a bátyó. :-)

de őt annyira nem köti le a hugi. Türelmetlen, ha megfogja, rögtön ravagja, nem érzi most, igy odebb áll. :-)

2016. ápr. 25. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
20. Héten érezte, előtte babó nem akarta. Azóta a testvére is érezte, sőt láttuk is, ahogy megrebben a hasam. :) pedig mellső fali a tapadás 23 hkm
2016. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először nálunk is így volt,apának sose rúgott, egyből abbahagyta. Kb 27-28 hetes lehettem mikor észrevettem hogy ha haza jön apa egyből ficánkol. Most 34hetes vagyok de az apja kb 1perc alatt eléri hogy szétrúgja a ház oldalát :D Beszél neki puszilgatja stb...
2016. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk előbb látta mint érezte volna, de azért mert nem próbálta még akkor megérezni, de többször felvettem neki ahogy kipúposodott egy-egy pillanatra a hasam, és ezt már a 16. héten látta. 19. héten próbálta megérezni, és egyből érezte. Első baba.

Amúgy most ő is ilyen, ha szeretném megnézni, ahogy hullámzik, abbahagyja :D kis érzékenyek.

2016. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!