Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó pisilés inger, néha...

Állandó pisilés inger, néha (Kb 2-3szor egy nap) szúró érzés a hüvelybe. Ez normál?

Figyelt kérdés
Még néha pisilés után is érzem,hogy kicsit nyomódik a húgyhólyagom. Fájdalmaim nincs sehol. Ja, és néha érzek ilyen szúró érzés a hüvelyembe, de egyből elmúlik után. Nem fáj se derekam, se hasam, nincs haskeményedésem. Van folyásom néha több, néha kevesebb, néha sárga, néha fehér, szokott darabos is lenni (sajnálom,ha undi vagyok). Voltam ezzel orvosnál multhéten krémet adott, hogy szerinte hüvelygomba. Holnap megyek dokihoz, de ugy izgulok, hogy valami baj van. Nektek voltak ilyen tünetek? Köszi a választ előre is.

2018. aug. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírsz, az teljesen rendben van.

Sok boldogságot!

(4 gyerekes)

2018. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most én is ezzel küzdök. :( Azt hittem, hogy felfázás mert nekem néha csíp is ha pisilek, de a védőnőnél nem mutatott ki semmilyen eltérést a vizelet teszt. Kedden megyek laborba meg dokihoz, ott majd úgyis minden kiderül.

Szerintem a te esetedben normális, csak nyomja a magzat a hólyagodat.

2018. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nem nyom a magzat semmit, annyira kicsi. Ez hormonális változás miatt van.

(Ha csíp a vizelet, akkor lehet jogy más baj is van. A védőnő csíkja nem sok mindenre jó. Rendes labor kell)

első voltam

2018. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
29 hetes terhes vagyok amúgy, bocsi,hogy nem irtam a bemutatkozásba. Multhéten voltam rendes labori vizeleten és véren is. Minden okés volt. És amugy egésznapos mozgásban van a picim, és borzalmasan erős, már fejjel lefelé van. Lehet ezért érzem ezt a nyomást?
2018. aug. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!