Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor adhat megbízható eredmén...

Adney kérdése:

Mikor adhat megbízható eredményt a terhességi teszt? Melyik típust ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A menstruáció előtt 5 nappal voltunk együtt, vérzésem volt a megszokott időben, ezért nem tartom valószínűnek, hogy terhes lennék, de szeretnék megbizonyosodni. 10 napja voltunk együtt, tegnap óta érzékeny vagyok a szagokra és hányingerem van. Ez még túl korai lehet ahhoz, hogy terhességi tünet legyen?

Mikor lenne érdemes tesztet végezni? Meg kellene várnom a következő menstruació időpontját, vagy van olyan teszt, amelyik hamarabb is megbízható eredményt ad?

Köszönöm előre is!



2018. aug. 21. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az érzékenyebb terhességi tesztek (10mlU/ml) az aktus után 12 nappal mutathatnak pozitív eredmenyt.


A legtöbb sima mezei 25 illetve 40mlU/ml teszt (300 ftos tesztek bmelyik drogériaban) mutatja 16 nappal az aktus utan. Én a helyedben inkább csinálnám a 300ftossal kb 1 hét múlva, mert valszleg negatív lesz, és írtam is h a 3e ftos érzékeny teszt is csak mutathatja, de sokszor nem mutatja.


Logikusan ha belegondolsz ha ti mensi előtt 5 nappal vtatok együtt és netán osszejott vna, akkor kb pont mire a megtermekenyult pete a mehedbe ért, neked megjott. Az azért kevésbé gyakori hogy éppen mensi alatt be tud agyazodni, de minden lehet én már nem csodálkoznék semmin. Ha nem akartok babát az a jó, ha nem szexeltek védekezés nelkul.. Na ez a biztos.

2018. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor még várok egy hetet a teszttel. Óvszerrel védekezünk, de ezúttal kiszakadt.. Nem terveztünk babát, de ha úgy alakulna örülnénk neki :)
2018. aug. 21. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem az aktus után 3-4 héttel mutatta ki a teszt hogy baba van
2018. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!