Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szakítottunk, erre jön a...

Szakítottunk, erre jön a baba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy 4 éves lányunk,és a férjem megcsalt,így elküldtem.Ő folyamatosan vissza akar szerezni,én meg hülye voltam pár hete és elgyengültem,ennek a következménye egy tegnap reggeli pozitív teszt. Ő égre-földre esküdözik,hogy minden rendbe jön,és soha többet nem bánt meg.Abortusz ellenes vagyok,de most végképp nem tudom mit tegyek.
2018. aug. 22. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Biztos, hogy nem vetetném el a babát.. A férj hát nehéz kérdés..Neki valószínű lapát lenne.
2018. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyedül boldogulnál 2 gyerekkel???
2018. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Még egy gyereket csak apával együtt tudnék vállalni.Éveket kiesnék a munkából,hiába lenne gyed,azt úgy nem szeretném vállalni,a lányom asztmás,rengeteget volt beteg,őt még bölcsibe se tudtam volna adni,egyedül egy kisbabával ha ő is beteges lenne nem tudnék dolgozni,nem tudnám megoldani.Nem élek rossz anyagi helyzetben most sem,de a bizonytalanra azért nagyon nehéz.
2018. aug. 22. 12:25
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Ebben az esetben nem tartanám meg.

Mert a megcsalást nem tudnám megbocsátani, nem tudnék újra bízni benne. És hogy egy ilyen embernek legyek kiszolgáltatva, na azt már nem.


Bármilyen nehéz is, nem tartanám meg.

2018. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Kit érdekel? Akkor kellett volna ezen gondolkodni, amikor összefeküdtél a férjeddel..Ez a gyerek már megfogant, ő nem tehet semmiről..
2018. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Ő tud a terhességről?
2018. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudnám elvetetni, az az egy biztos.

Hogy megbocsatanek-e, azt nem tudom.

Ezt Neked kell eldonteni, hogy adsz-e neki meg egy eselyt, tudsz-e benne bizni még.

Kemeny dio :(

2018. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Biztosan nem leszek népszerű most, de szerintem nagyon nem mindegy, hogy “hogyan csalt meg”? Egyszeri alkalom, egyéjszakás kaland vagy tartós, hosszú kapcsolat volt. Ha az első nehezen, de szeritnem meg lehet próbálni, ha így alakult az életetek. Nem voltam még ilyen helyzetben, de azt gondolom sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy kidobnám a férjem, mint valóban meg is valósítani.... Nekem se menne az abortusz, plussz én még egyedül is baromi nehezen tudnék eltartani 2 gyereket. Megpróbálhatnátok külső segítséget kérni.
2018. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen mindegy ki mit ír ide. Abortusz kérdést amúgy is olyan kiirni, mint tűparnara ülni. Nézd ez inkább arról szól, hogy te le tudod e nyelni hogy megcsaltak.

Ha azt mondják vetesd el, elveteted? Nemhiszem, ráadásul magad írod h abortusz ellenes vagy. Itt szerintem ez nem kérdés, hogy elvetetni vagy nem.


Szereted a férjed? Mi vezetett oda, hogy megcsalt? Hogy jutott el a hazassagotok erre a pontra? Hogy folytatódott volna az életed ha az elgyengülős együttlétnek nem lenne gyümölcse, hogy folytatódna a kapcsolat? Ha bizonyít visszaengedned csak magad miatt?


Egy biztos ha nem bírod teljesen elfelejteni neki a megcsalast és szerinted abban neked semmi részed nem volt, akkor ne menj hozzá vissza. Annak aztán semmi értelme h két gyerek életét megkeseritsetek.


A babadrol én nem szeretnék nyilatkozni. Neked kell tudni el tudod-e viselni utána egész életedben a döntésed, legyen az bármi is.


Amúgy én lehet olyantol kérnék segítséget akit ismerek és ő is engem. Mert néha jobb ha kívülről látja valaki a problémát.


Ezeket a kérdéseket nem azért tettem fel neked hogy megvalaszold.

Próbálok neked segíteni, hogy rendszerezd a gondolataidat. A döntést neked kell meghozni.

2018. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Borzasztóan félek,úgy érzem nincs jó döntés :(
2018. aug. 22. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!