Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szakítottunk, erre jön a...

Szakítottunk, erre jön a baba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy 4 éves lányunk,és a férjem megcsalt,így elküldtem.Ő folyamatosan vissza akar szerezni,én meg hülye voltam pár hete és elgyengültem,ennek a következménye egy tegnap reggeli pozitív teszt. Ő égre-földre esküdözik,hogy minden rendbe jön,és soha többet nem bánt meg.Abortusz ellenes vagyok,de most végképp nem tudom mit tegyek.
2018. aug. 22. 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

A babát mindenképpen megtartanám. A férjed esetében meggondolnám, ne adjak-e új esélyt. Az elgyengülésed azt mutatja, hogy kötődsz hozzá. Egyszer szerintem lehet új esélyt adni, hiszen létezik őszinte megbánás.

Az abortuszellenesség meg nem úgy működik, hogy abortuszellenes vagyok, míg én magam válságterhes nem leszek, mert akkor aztán megyek kapartatni...van ilyen, de az nem igazán abortuszellenes.

2018. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami közeli jóbarátod, esetleg az anyukád, akitől tudnál tanácsot kérni? Hátha, ha beszélsz erről mással, magadtól is rájössz, mi lenne a megoldás. Mi itt biztos nem tudjuk megmondani.
2018. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Mrgtartanam, es adnek idot a hazassagomnak.
2018. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A babát megtartanám, mert ő már van, már él, és ő aztán semmiről nem tehet. A férjemnek akkor tudnék megbocsátani és nagy nehezen, idővel újra megpróbálni bízni benne, ha azt látnám, hogy őszintén, nagyon megbánta a dolgot, nagyon zavarja, hogy fájdalmat okozott nekem, és el tudom képzelni, hogy tênyleg hűséges lesz ezután.

Nagyon együttérzek Veled! Amúgy az anyagiak miatt én megpróbálnék különböző szervezeteket megkérdezni, van-e valamilyen mentő opció, ha mégis egyedül maradok a picikkel. De én azért bíznék a helyedben abban, hogy hátha tényleg vissza akar jönni és újból család lehettek. Szurkolok nagyon!!

2018. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy iszonyú nagy most a fájdalmad a megcsalás miatt, plusz össze vagy zavarodva a terhesség miatt. Nemrég olvastam egy nagyon jó, gyakorlati könyvet (tényleg érthetően ír!) a házasságról, ebben még olyanra is van példa, akik megcsalások után talpraálltak és igazi szeretetteli házasságuk lett. Arról szól, hogy a házasságban is váltakoznak az évszakok, mint a természetben. Gary Chapman: A házasság négy évszaka. Szerezzétek be, én ennek alapján simán adnék még egy esélyt a férjnek, de tegye oda magát. Dolgozzatok közösen a házasságon, olvassátok el ez a könyvet, vagy járjatok tanácsadóhoz (Mihalec Gábornak pl ingyenes hírlevele is van házassági problémák megoldásáról.) Keresztény a szerző, ez tény,de ha ti nem vagytok azok, akkor is nagyon sok nagyon hasznos tanács van benne, amit simán meg tudtok próbálni!

A babát meg egyértelműen megtartanám, a lányotok szempontjából tök ideális korban jön a kistesó, a pici meg nem tehet róla , hogy megfogant. Ő is a gyereketek, miatta is motiváltabbak lesztek a házasság rendezésében.

Minden jót kívánok nektek, merd a családod: a férjed, a gyerekeidet választani, erős asszony vagy, aki képes túljutni ezeken a kríziseken és összerámolni a családot!

2018. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
29%

Szóval elgyengültél?

Aki ennyire nem tudja megemberelni magát,és kiállni az elvei mellett az nem való szülőnek.

Mond el a mindössze 4 éves kislányodnak(netán ha apa nélkül marad),hogy anyuci nem tudott engedni a kisértésnek és kisöccse született,azonban anyucinak nincs ideje dolgozni 2 gyerek mellett,vagyis nincs mit ennie.Gratulálok.Remélem az újabb generációknak jobban megtanítják a FELELŐSSÉG szó jelentését.

2018. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!