Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fajt a magzatmozgas mikor...

Nem fajt a magzatmozgas mikor mar nagyobb volt a baba? En ettol felek hogy valami olyan szervem rugja meg vagy olyan ponton nyomja ki magat hogy bajom is lehet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 21. 21:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Bajod biztos nem lehet attól h rúgkapál a baba. 1 gyereknél nem volt fájdalmas, 2nál a végefelé utolsó hetekben kifejezetten az volt, nem tudom mennyire függ össze a méretével, de ő jó 70dkg nehezebb volt meg hosszabb is.
2018. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
de, fájt, nagyon. nem lesz semmi bajod tőle. nekem folyamatosan a gyomrom, meg a tüdőm rúgta.
2018. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2es vagyok, a fiam amúgy nagy baba volt, 55 cm és 3280g-val született tehát nem volt nagyon helye ott bent.
2018. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Azért a végén már nekem is fájt, ha nagyobbat rúgott. Ilyenkor ugrottam egyet én is.

Bajod nem lesz tőle, nyugi.

2018. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Jaj ettől én is nagyon féltem! Igazából volt h eltalálta pl a húgyhólyagomat, de ez nem olyan drasztikus mint amilyennek hangzik meg ahogy gondolod. Nem lesz maradandó sérülésed miatta az tuti. Nem is úgy fáj, inkább kellemetlen, de ez is csak néha volt. Sztem nálad sem lesz gond. Nyugi nyugi nyugi. :)
2018. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

154cm-es magasságon van 50cm-vel és 3900g született a fiúnk.Az utolsó hónapban voltak kellemetlenebb rugasai én attól féltem, hogy szetrugja a burkot.Egyetlen egyszer rúgott valamit meg ami után még egy órával fájt a derekam,de ezt leszámítva semmi bajom nem volt.

Ne izgulj ilyenen előre.

2018. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Nekem elég fájdalmas volt a végén a magzatmozgás, rúgni nem sok helye volt, de kifeszítette magát meg a testrészeit, az olyankor nagyon fájdalmas volt.

Hallottam olyankor, akinek eltört 1-2 bordája a folytonos rúgdalás miatt.

2018. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Uristen csajok.Remelem nekem bordatores nem lesz!Es a beleitek nem fajtak neztem kepet hogy tokre atrendezodik minden.El se tudom kepzelni az egeszet. :D Koszonom a gyors valaszokat!Kitartas mindenkinek en most 5 hetes vagyok meg csak de mar elore felek a szulestol is mindentol.Kicsit felelmetes az egesz
2018. aug. 21. 21:52
 9/19 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4 kg és 55 cm volt.

Nekem nem fájt egyszer sem ha mozgott, rúgott.

A pocakkeményedés nálam rosszabb volt.

2018. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok. Néha picit kellemetlen ahogy feszíti magát. De csak elől a hasfalnál, hátul tapad a lepény lehet ezért nem szoktam érezni hogy a szerveimet rúgja.

A szüléstől kicsit én is félek már, de próbálom úgy felfogni, hogy teljesen mindegy mennyire izgulok úgyis lesz ki fog bújni a baba. De azért erősebb a vágy hogy megismerjen a fiam mint a félelmem.

2018. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!