Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December vègèn fogok szülni,...

December vègèn fogok szülni, november vègèig szerettem volna dolgozni. Főnököm rendszeresen piszkàl, hogy romlott a teljesìtmènyem a terhessèg miatt. Kijelentette Októbertől új embert vesz fel, menjek el tàppènzre. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha határozatlan szerződésed van,akkor mondhatsz neki nemet,de valószínűleg még jobban megkeseríti majd számodra a munkát.Arról nem is beszélve,hogy ha ilyen rossz szájízzel váltok el,akkor lehet,nem lesz hova visszamenned majd. Őszintén szólva,én inkább eljönnék, a nyugi fontosabb.
2018. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Menj tp.re.
2018. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Menj egyik napról másikra tp-re. De előtte kitörölnék ezt-azt vagy eltűntetnék "véletlenül". Úgyse akarnék ilyen hulladék helyre visszamenni....
2018. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó ez ritka undorító húzás lenne, már ne is haragudj. Azért ehhez már pofa kell, normális ember nem így kezeli a problémáját, függetlenül attól, hogy jogos-e a panasz ra vagy sem! Az is meglehet, ha már rendszeresen megjegyzi a főnöke, akkor valóban romlott a teljesítménye, de ismétlem ettől függetlenül az általad felvázolt “módszer” roppant kicsinyes. Csak azért mert terhes az ember nem jogosítja fel arra, hogy bármit megtehessen!
2018. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Beszéld meg vele nyíltan. Hogy ő ilyet nem mondhat neked, a piszkálással csak saját magának okoz kárt, mert ha valami, hát ez biztosan nincs jó hatással a teljesítményedre. Kérdezd meg, irigy-e? Mond el amit gondolsz, most úgyse tehet semmit. Nem rúghat ki, a táppénz sem az ő döntése. 2-3 evalatt megrengeteg dolog változik, én ezen nem aggódnék
2018. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Bocs, ha velem úgy genyáznának mint a kérdezővel, én visszaadnám! Nem vagyok balek.
2018. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Ja és 4-es még annyit, hogy ez nem függ attól terhes vagy-e vagy sem. Ha a felettesed szekál, ki akar piszkálni, akkor hajrá hadd húzza ő a rövidebbet.
2018. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a fő problèmàja, hogy nem szóltam róla neki előre, hogy babàt szeretnèk àllìtólag ès sunyi módon tettem.Semmikèpp nem mennèk vissza, a felsoroltakat egytől egyig megèrdemelnè, de adós maradok.
2018. aug. 22. 22:01
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

“Kérdezd meg, irigy-e? Mond el amit gondolsz, most úgyse tehet semmit.”


Na igen, pont erről a viselkedesről beszélek..... Hanyinger, hogy valaki a terhességere hivatkozva és csak azért mert sikeresen felcsinaltatta magát azt hiszi, neki jogában van bármit megcsinalni, hisz “Jajj ő terhes, vele semmit nem tehetnek.” Egy ovis értelmesebb szinten van ennél! Bár kirúgni nem rúghatja ki a terhes nőt, de minden mással megkeserítheti az ottlétét.... És most itt nem a kérdezőre gondolok vagy azokra, akik terhesseguk ellenére is tudnak normálisan viselkedni és nem azzal takarózva kérnek ki maguknak mindent, hanem az ehhez hasonló proli stílusú megnyilvánulásra.

Amúgy roppant kiváncsi lennék arra, hogy miért szekálja a kérdezőt ezzel a főnöke, csak mert van ahol tényleg van alapja, akkor meg végképp nem kell kikérni magának. Nálunk speciel az egyik kolleganőnk érezte magát felsőbbrendűnek, csak mert terhes volt. Vinnyogott folyton mindenen, hogy “Jajj másolja már le valaki más ezt meg azt a papírt, mert ő ilyen fáradt” és társai. Na az ő teljesítménye, akarom mondani nem létező teljesitmenye valóban leromlott, volt is belőle gond. Tehát nem minden esetben ám a terhes nő az ártatlan, sokan szeretnek visszaélni ezzel a “nem tehetnek velem semmit” helyzettel.

2018. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Kedves utolsó. A 35. Hétig dolgoztam, és soha senkinek egy darab panasza nem volt rám. Mert az én főnököm normális. A terhességi fáradtság sajnos létező dolog, nem te döntöd el, hogy a másik hogy érez, vagy mire képes, ha eleged van belőle, akkor nem segítesz, de szemétkedni nem éri meg. Viszont igenis kiállnék magamért. Mert igaz, hogy nem tudjuk miért szemét a főnök, de nem kell rögtön feltételezni, hogy a kérdező hibája, ugyanannyi az esélye annak is, hogy egyszerűen csak bekattant valami a főnökénél a terhesség miatt. Szóval tartom a véleményem. Ne féljen, beszélje meg a főnökkel, hogy mi van. Mert nem cseszekedhet vele azért mert terhes. És ezzel minden nőnek tisztában kéne lennie, és kiállnia magáért. Aztán majd a gyerekért is. Mert a nehezebb dolgok még csak innen jönnek
2018. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!