Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyleg nem lehet haton...

Tenyleg nem lehet haton aludni terhesen?

Figyelt kérdés
Harmadik baba, 25. heten vagyok.Elozo kettovel csak bal oldalt tudtam aludni, meg egy uh vizsgalatot is nehezen birtam ki haton, most viszont nagyon kenyelmes ugy. Gyakran ebredek haton, olyankor atfordulok az oldalamra, pedig kenyelmes ugy. Mindenhol olvasom,h.ezert meg azert nem lehet. Aludt meg vki haton nagy pocival es nem tortent semmi?

#haton alvas
2018. aug. 24. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Úgy alszol, ahogy neked kényelmes.
2018. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha háton alszol baba nyomja a nagyereket, ezáltal a vérellátottság rosszabb lesz, ami értelemszerűen nem jó a babának. Ezért mondják, hogy kerüljük a háton alvást.
2018. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Szinte végig háton aludtam kinyúlva mint egy béka ha akartam, ha nem. Ha más poziturában aludtam el, akkor is így ébredtem. Semmi baja nem lett a gyereknek és nekem sem.
2018. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem mindenkinél van így, a babád szétrúg téged ha nem érzi jól magát, ha nem rúg, akkor nem zavarja, hogy háton fekszel.
2018. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Az első babámmal végig háton aludtam, senkinek semmi baja nem lett.
2018. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

nem tudom az elsőt miért pontoztátok le :D de nekem is a dokim mindig ezt mondta a jobbnál jobb kérdéseimre: azt csinál, ami jól esik. a baba jelezni fogja ha kényelmetlen neki. (ez természetesen csak a komplikáció mentes terhességekre vonatkozik)


én pl nem tudtam jobb oldalon aludni, mert azt hittem meghalok. de háton és bal oldalon bármikor

2018. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy kényelmes úgy aludj! Nekem jobb oldalon a legjobb de sokszor ébredek a hátamon.

Eddig semmi problémánk az egész terhességem eléggé álom szerű. Nem nyom háton sem semmit a baba.

34hkm

2018. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor ébredek a hátamon, annyi problémám van ilyenkor, hogy mindig pisilnem kell, gondolom ilyenkor jobban nyom. Nekem is azt mondta az orvosom, hogy tegyem azt ami jól esik. Egyszer egy genetikai ultrahangon háton feküdtem, és rosszul lettem, levert a víz és azt hittem elájulok, na akkor valószínűleg úgy feküdt hogy elnyomott valamit, mert miután felültem semmi baj nem volt. Érezni fogod te, hogy mikor jó neki és mikor nem. :)
2018. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.En is ugy gondolom, ha kenyelmes, nem nyom, szur, stb., akkor minden ok, ha pedig megis akkor ugy is erzem,h.fordulni kell.
2018. aug. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!