Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen tenyleg budosebb a...

Terhesen tenyleg budosebb a pisi vagy csak a szaglasom elesedett ki?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a szaglásod sokkal jobb.
2016. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy csak gombás fertőzésed vagy kezdődő felfázásod van, kombinálva azzal, hogy nem iszol elég vizet.:)
2016. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előzőeken túl az is lehet, hogy elkezdtél vitaminokat szedni és attól erősebb a vizelet szaga.
2016. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haat egyenlore semmilyen betegsegrol nem tudok, de az iavasra figyelni fogok! :)
2016. ápr. 3. 09:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, szedek vitamint is...
2016. ápr. 3. 09:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már jó pár hónapja szedek vitaminokat, de előtte nem éreztem a szagát. Amióta terhes vagyok, már akkor is, amikor még nem tudtam, de furcsamód zellerszagúnak érzem ebéd után (pedig levest alig eszek olyankor). Valóban többnyire akkor, ha délelőtt kevesebb folyadékot fogyasztok.
2016. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is büdösebbnek érzem az elmúlt hetekben. Vizeletem negatív,nem fáj semmim,valószínűleg a védőnő szerint más az összetétele ilyenkor a vizeletnek és a szaglásom is jobb. Vitamint is szedek,meg 1 gyógyszert is,azok is okozhatnak ilyet.
2016. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!