Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elnetek vele ha kulonbozo...

Elnetek vele ha kulonbozo betegseget vagy akar kulso jellemeket befolyasolni lehetne?

Figyelt kérdés

Ertem ezalatt, hogy a dawn kort az autizmusert felelos gent vagy barmilyen masik rendellenesseget, akar cukorbetegsegre valo hajlamot befolyasoni tudnatok? Ez az egeszseg resze


Es ha barmilyen kulso tulajdonsagot pl hajszin vagy akar hogy fiu/lany legyen?



2018. aug. 24. 14:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Down*
2018. aug. 24. 14:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok sci-fit nézel.
2018. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ennek a kérdésnek semmi értelme.
2018. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval gyártatnék-e a kívánságomnak megfelelő babát???


Hát nem is tudom. Max abba szólnék bele, hogy egészséges legyen. A többi mellékes.

2018. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egészségre vonatkozó részt nyilván megválasztanánk, hogy ne legyen semmi betegsége. (de sztem mindenki)


A külsőt nem :) Legyen meglepi mind eddig, szerintem klassz dolog volt találgatni ki lakik odabent és milyen is lesz.

2018. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Gattaca című filmet, pont ezzel foglalkozik.
2018. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egeszseget igen. A kulso tulajdonsagot, csak akkor, ha valami deformitasa lenne. Egyebkent nem.
2018. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!