Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyömbéres kekszet hol tudok...

Gyömbéres kekszet hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam, semmitől sem lett jobb. Hátha ez segítene valamelyest a rosszullétemen :(
2018. aug. 25. 09:37
 1/9 anonim válasza:
0%
Boltba ;)
2018. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi 😆

Ki hitte volna?!

2018. aug. 25. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyömbért vegyél natúr. Lereszelve teának.

Ha ez nem segít, a lightosabb termékek se fognak.

2018. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De vmit ennem kell, a kekszet megennèm.

Az ivás nehezebb dió.

Próbàltam már reszelve is, nem tudtam meginni.

2018. aug. 25. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Süssel. Van fent sok recept.


Valamint úgy láttam, az IKEA-ban szokott lenni.

2018. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó volna, de a konyhàba is csak befogott orral tudok belépni pár pillanatra. Iszonyú szagundorom van.

Nem vagyok bp-i. Még csak a közelében sem vagyok.

2018. aug. 25. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a tesco-bol rendeltem, mert már nem tudtam kimenni bevásárolni, nyilván nem segít semmit már ilyen állapotban, gyömbérteát csinálj igazi gyömbérből, néha azért biztosan iszol valamit nemcsak eszel, ez egy kicsit tud segíteni, nem sokat amúgy, kekszből talán a háztartási keksz a legjobb.
2018. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Hidd el, nem fog segíteni. Én vettem gyömbéres cukrot, kifejezetten hányingerre árult gyömbéres nyalókát... semmi. Csak a tömény gyömbér ér valamit. Még a gyömbérkapszula se vált be.

A kekszben vajmi gyömbér lesz.

2018. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Detki mese mézes linzert vettem az intersparban, abban vannak gyömbérdarabok. Plusz ajánlották a gyömbérsört, nyilván azt nem vállaltam be, hanem gyömbéres üdítőitalt vettem (Canada Dry). Reggel mikor rosszul voltam megettem a kekszet az üdítővel, következő dolgom az volt, hogy kihánytam mindkettőt.
2018. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!