Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek beteg babája született?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban a szellemi fogyatékosságra gondolok de más testi betegséggel született babák anyukáival is szívesen beszélgetnék!


Na szóval 3 hónap mulva szülök.második babám.az első már 6 éves teljesen egézséges kisfiú.de most hogy közeledik a szülés egyre többször arra gondolok hogy mi van ha ne adj isten betegen születne a babám.hogyan lehet azt feldolgozni????

Nekem biztosan nem menne.nem tudom mit tennék.milyen lenne így az élet?hogyan lehetne gondozni?persze akkor is szeretném hiszen az enyém lenne és nem adnám semmi pénzért!!!csak most ez jár az eszemben


2018. jún. 26. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Tehát nincs semmi probléma, de te generálsz egyet. Ezzel csak saját magadat stresszeled! Ne agyalj ilyeneken.
2018. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%
Szia első babám várom. De én is sokat gondolok erre. De nem tudom miért van ez?
2018. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!