Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlana valaki egy jó és...

Ajánlana valaki egy jó és megbízható szülész orvost a volt budapesti MÁV kórházban/jelenleg ÁEK/?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr.Tidrenczel Zsoltot ajánlanám,maximálisan meg vagyok vele elégedve,mindkét babám nála szültem most 21hós a kisfiam és kislányom 3 hetes:-))

Magánrendelője is van Budán a Horvát utcában illetve a Mávban Áek szül,és ad ügyeletet.

Nagyon rendes fiatal lelkiismeretes doki,minden reggel vizit elött benéz illetve vizitkor jelen van napközben is ránéz a babára,és megkérdezi veled is minden ok e,míg a többi szobatársam a dokiját keresgélte próbálta utolérni nekem könnyű dolgom volt,meg is jegyezték milyen szimpi.

Írj erre az oldalra kommentet ha írjak neked priviben címet illetve elérhetőséget róla,de rakott is fel magáról a netre egy bemutatkozó oldal képpel leírással csak be kell írni a nevét a keresőbe:-))

Remélem segítettem:-))

2010. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja igen a magán rendelőben 8000/terhes gondozás,36.hét után 6000Ft.Én császárral szültem mind a 2szer,ő varrt és nagyon tuti munkát végzett:-))
2010. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zilahy Gábor. Nagyon rendes, megbízható és korrekt. Én az utolsó pillanatban kerültem hozzá, így a magán "tarifákat" nem tudom, de amikor megkérdeztem hogy mégis "mennyi lenne", nem mondott semmit, rám bízta (a korábbi fogadott dokim szemrebbenés nélkül közölte, hogy 100 ezer a szülés). Nagyon szép munkát végzett, bátran ajánlom :)
2010. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah, lemaradt hogy végül 40 e-t adtunk, mert végül nem sok dolga volt, kicsit később úgyis kezdődött volna az ügyelete,kedvesen és utána is korrekt volt, ugyanúgy bejött, megnézett, nem éreztem, hogy "én csak ennyit" fizettem. Azért is nagy dolog, mert tényleg az utolsó pillanatban vett át (1 nappal előtte, bár tudom ennyi erővel ügyeletesnél is szülhettem volna) de én nagyon örültem Neki:)
2010. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok újra:az árat ő is rád bízza,60at adtunk:-))
2010. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dr Krammer József. Évek óta hozzá járok. Pár éve ő műtött (petefészek eltávolítás endometriózis miatt), és most szeptemberben nála fogok szülni. Maximálisan rendes, lelkiismeretes és nem anyagias. Magánrendelése a Róbert Károly Magánklinikán van, 6000-8000 Ft egy vizsgálat.
2010. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket!

Így már legalább eltudok indulni egy nyomon:)!

Köszi még egyszer mindenkinek!Ja és megnézem a weboldalát a dokinak:)!

2010. jún. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!