Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ezt mire vélnétek? Hallotat...

Ti ezt mire vélnétek? Hallotatok már ilyenről?

Figyelt kérdés

mindenki azt szajkózza, neten is ezt olvasom, hogy úgy a 6.-tól a 12.hétig jellemző a hányinger, hányás, fáradékonyság. egyesek szerint a 8. hét a csúcs.


én az 5. héttől megállás nélkül hánytam, kb ülve elaludtam. most vagyok 8 hetes, és mintha elvágták volna. az elmúlt 3napban 1szer hánytam, de akkor is egy bizonyos szag miatt.

oké, mindenki más, de én ennyire? :D


2018. aug. 28. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ennyire. Ezért kár volt pocsékolni a kérdésre szánt energiát 😆
2018. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Egyik terhesség alatt sem hánytam, nem voltam rosszul, akkor én mégmásabb vagyok?


Egyszerűen a terhesség alatt szinte minden normális! Az is ha hánysz, az is ha nem, ha fàj a melled, ha nem stb

Nem éri meg ezzel foglalkozni

2018. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elmúlt 8 hetesen 1. babámmal de 11 hetesen még visszajött pár napra. 2 héttel meg vagy 3 nappal megúsztam az egészet.

Második babámmal meg hetente elmúlt 1-2-3 napra, 10 hetesen már vissza se jött. Szóval nem csak hogy mindenki más, de minden terhesség más, ugyanannál a nőnél is.

Most élvezd ki, hogy jól vagy és lehet vissza se jön, de azért be éld még bele magad!

2018. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiknél hoztam a nagykönyv szerinti 6-13. hétig való állandó hányingert, a másodiknál már az 5. héten kezdődött és a 24. hétig kitartott, de csak 2-3 naponta.
2018. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen ennyire. Én pl az eslő 12hétben is szarul voltam, hányingerem volt stb...de hányni a 12dik hét után kezdtem.

Most 18 hetesen jobb, de néha előfordulnak rosszzllétek.

Mindenkinél más és más. Az amit te olvasol csak egy statisztika.

2018. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a 12-19 hét között hánytam, de rosszul nem voltam
2018. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2 terhességem alatt egyetlen egyszer sem voltam rosszul, még csak meg se szédültem, vagy egy szag se zavart. Biztos ufo vagyok szerinted. 😄

Mindenki szervezete máshogy reagál a hirtelen hormonlöketre, valaki kórházba kerül, annyit hány, aztán leszakad a dereka, ég a gyomra és nem tud aludni hetekig, valakinek meg kutya baja nincs a 40 hét alatt. Én utóbbi vagyok, te a kettő közötti. Mindkettő normális. 😊

2018. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, mèg visszatérhet ;)
2018. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi jellemző, az nem egyenlő a törvényszerűséggel. Ahogy írták már, nagyon sok tünet lehet teljesen normális dolog. Hiszen tudod, más állapot. Az emberi szervezet pedig nem gép.
2018. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál, hányhatsz ettől még nyugodtan, én végig hánytam 2 hetente volt pár napos szünet.
2018. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!