Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok. Két...

23 hetes kismama vagyok. Két ultrahangon kisfiút mondtak az orvosok. Hallotatok már olyanról hogy kisfiúnak mondták és végül kislány született?

Figyelt kérdés
Olyanról hallotam hogy kislánynak mondták és kisfiú született de forditva nem.Van egy kislányom,mindegy hogy kisfiú vagy kislány lesz a végén.Csak nekem olyan érzésem van hogy kislány lesz.Nem tudom miért van olyan érzésem hogy kislány mikor kétszer is biztosra monta a doki?
2017. nov. 7. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ha látta a fütyijèt akkor az már nem fog változni..
2017. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Nővéreméknek 4D-n benézte az orvos.Akkor derült ki,mikor megszületett,hogy lány.
2017. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem végig fiút mondtak, de 97-ben még azért nem ilyen felbontású gépek voltak. 21 lesz lassan a lányom :)
2017. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hetesen babamozin mondták, hogy szinte biztos, hogy fiú. Pár héttel később a genetikai uh-n már 100%-ra mondták, hogy lány és tényleg lány lett. Egyébként nekem a babmozi után volt olyan érzésem, hogy lány, de totál hülyének gondoltam magam - egészen a genetikai uh-ig :D :D

Menjetek el egy babamozira, hátha ott úgy fordul a baba, hogy Ti is egyértelműen láthatjátok, hogy mi van a lába között.

2017. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!