Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy más a masodik...

Lehetséges, hogy más a masodik terhesség mint az eslő? Lesz ebből baba?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos kislányunk. Szeretnénk kistesót. Ebben a hónapban, ezért tettünk is. A kérdésem az lenne, hogy ma eléggé görcsölt a hasam (csütörtökön lenne a nemvárt) esetleg ez a terhesség jele, vagy megfog jönni? Első babánál nem volt ilyen. Viszont ennyivel elöbb sosem görcsölt még a hasam menstruáció elött..Tesztet azért nem csinálok, mert első babónál is esedékes menses első napján, alig lehetett latni a csíkot. Szóval tuti nem mutatna semmit még. Nagyon bízakodó vagyok.
2018. aug. 28. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahány terhesség annyiféle. Bármilyen tünet, vagy annak hiánya sem jelent semmit sem. Én azt tapasztaltam a környezetemben, hogy az a ritkább, ha valakinél egyformák a terhességek, sokkalta gyakoribb, ha egymással köszönőviszonyban sincsenek. 2 fiam van, ha a terhességeimet és a szüléseket nézem olyan, mintha két különböző anya hordta volna ki és szülte volna meg őket.
2018. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most várom az első babámat, nekem sokan mondták hogy egy terhesség sem egyforma.

Nálunk nem tervezett baba volt, de volt egy nap amikor nagyon görcsölt a hasam én arra tudok tippelni, hogy nekem akkor tapadt meg mert nincs más ami magyarázatpt adna rá :)

2018. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 nappal előbb simán megjöhet, de lehet baba is. Nekem egyelőre ugyanolyan a 2 terhességem, 18 hetes vagyok. 😊
2018. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem elsonel voltak gorcsok. Masodiknal semmi, most a harmadiknal volt neha kisebb gorcsok es a beagyazodast is ereztem. Az elso kettonel nem emlekszem arra hogy lett volna, vagy legalabbis nem tunt fel.
2018. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden terhesség lehet más.

Az meg, hogy most görcsölsz, nem zárja ki, hogy nem most fog megjönni a vérzésed. Én pl. több, mint 20 éve menstruálok, szültem is már, nem tervezünk többet, tehát védekezünk, hétvégére vártam a menzeszemet, erre megjött ma. Szóval ez nem jelent terhességet.

És mivel még csak 7 hónapja szültél, nálad meg pláne nem biztos, hogy minden azonnal visszaállt óramű pontossággal a terhesség - szülés előtti állapotra, tehát simán lehet rendszertelen még a ciklusod.

Szóval ne éld bele magad semmibe. Ha csütörtökön nem jön meg, pénteken, de inkább a jövő héten tesztelj.

2018. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igen, erre en is gondoltam, hogy nem allt meg be. Viszont, ha megszokott jonni, akkor gorcsol a hasam, es meg is jon. Na most ez a gorcsoles abba maradt mar, viszont nem jott meg meg.
2018. aug. 28. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Ciklusod első és utolsó napja?
2018. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Csutortokon nem jott meg, csinaltam egy tesztet pentek reggel, negativ lett. Pentek delutan veres lett egy picit a wc papir. Azt hittem megfog jonni, mert folyamat vannak kisebb gorcseim. Viszont a mai napig semmi. Szerintetek teszteljek ujra?
2018. szept. 2. 07:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen
2018. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen:) ha újra negatív lehet nem ártana orvoshoz fordulni
2018. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!