Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az alábbi tünetek utalhatnak...

Az alábbi tünetek utalhatnak babára?

Figyelt kérdés
10 nap van a mensiig. Kb 3 napja az egyik cicim elkezdett fájni és megduzzadt, de csak az egyik. 1 hete székrekedésem van, és a 2 hét alatt már harmadjára eléggé megkeményedik az alhasam és fáj, de nem mimtha megjonne, hanem inkább ovus fájdalomra emlékeztet. Emellett van néha hányinger, fejfájás,hangulatingadozás, és többet is eszem. Rengeteget járok pisilni, de olyan mintha fel lennék fázva, ha pisilek,akkor itána 1 perc mulva megint kell, de csak cseppek. Ez tart 1 hete kb, de mondom...10 nap múlva kell megjonni. Nem tervezett a terhesség, de attól függetlenül természetesen boldogok lennénk, tehát nek csak "magamba beszélem".

2018. aug. 27. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem teljesen összefüggő tünetrk


Az utóbbiak inkábbfertőzésre utalnak


De a legegyszerűbb egy 600 ft-os teszt

Ha vannak tüneteid, akkor kinutatja

2018. aug. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, még messze a menzesz, ilyen korán semmilyen terhességi tünet nincs. Inkább kezdődő hólyaghurut, vagy más fertőzés lehetséges, valamint pms.
2018. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a terhesség jelei. Hacsak nem sokkal hosszabb a ciklusod, vagy korábban történt a megtermékenyülés. Eleve egy hétig vándorol a megtermékenyített petesejt, mire elkezd beágyazódni, mire lesz elég hcg kell még néhány van. Ezért mondják, hogy nemvárt napján, vagyis megtermékenyülés után kb 14 napra is tesztelj.

Vagy! Előző ciklusban már megfogant, volt egy vérzésed, ami gyengébb volt, de te úgy gondoltad normális, és már elég idő eltelt, hogy jelentkezhessenek tünetek. Akkor viszont teszt már kimutatja.

2018. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem ,hogy mensi utolsó napján a párommal nem védekeztünk és másnap volt ovus fájdalom (tudom milyen, hiszen évek óta érzem az uvut). Elvileg menstruáció alatt nem lehet baba, de sok helyen olvastam hogy igenis lehet
2018. aug. 27. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!