Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos 3-4+-os labor. Mit...

Folyamatos 3-4+-os labor. Mit lehet tenni még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! nagyon el vagyok keseredve,terhességem eleje óta szenvedek valami fertőzéssel.

Az első vizeletes laborom 6 hete 3+os lett gennyre. Kaptam Macmiror huvelykupot, Hasznaltam is. Aztan multheten ismet adtam le labormintát, most már 4+os lett. Kaptam rá egy másik kúpot amit most megint szednem kell pár hétig. Tőzegáfonyát is szedek. Nagyon aggódom a baba miatt.

Nem voltam strandon, naponta tobbszor zuhanyzom, fürdőkádat, wc-t minden használat után fertőtlenítem, nincs szex se az utóbbi 2 hétben annyira fáj, de a fertőzés még rosszabb lett.

Multkor a bőröm vérzett is annyira kicsípte a folyás.

Valakinek van ezzel tapasztalata?


2018. aug. 29. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha. És egy hüvelykúpnak miért is kellene a vizeletedre hatnia? Ebben mégis mi a logika? Ha a vizeletedben van genny, akkor a hüvelykúp szart sem ér.
2018. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre szerintem antibiotikum kellene. Nekem is vannak kisebb fertőzéseim most is és az első terhességemkor is, de sosem fájt, csípett, stb, igazából észre se vettem magamtól és a max a 2+ volt. Ki írogatja a kúpokat neked? Nőgyógyász v háziorvos?
2018. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A doki azt mondta ez hüvelyi fertozes, es onnan kerul a vizeletbe mikor a mintat leadom. Igazából a pisiléssel nincs gondom nem csip, nem kell tobbszor mennem, volt mar eleg durva felfazasom, tudom milyen, most csak a viszketés es folyás van.


Nőgyógyász irta fel mind a 2x.

Én nem vagyok orvos nem tudom hogy megy ez, főleg hogy ez az első terhességem.



Az lemaradt hogy 20 hetes vagyok.

2018. aug. 29. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
És ő azt honnan tudja, hogy tutira a hüvelyedből kerül oda? Baktérium is van a vizeletedben, vagy csak genny?
2018. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

genny: ++++

üledék:

fvs: zsúfolva

baktériumok: sok


Ez a leletem.

Passz amugy hogy honnan tudja. Sztk-s rendelés, annyira nem foglalkozott velem. Jövőhéten megyek magán dokihoz.

2018. aug. 29. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Minta adáskor nem szennyeződhetett? Közèpsugaras volt? Ezek is lehetnek gondok èn úgy tudom. Nekem mikor volt benne fvs, baktèrium, nitrit semicillint kellett szednem 1 hètig.
2018. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, most kulon figyeltem is erre, lezuhanyoztam elotte, kozepsugaras volt. :( ez nem lehetett gond
2018. aug. 29. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert húgyúti fertőzésed van. Semicillin, Zinnat...ezeket lehetne terhesség alatt is szedni.
2018. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!