Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kívül szenved még...

Rajtam kívül szenved még valaki esténként?

Figyelt kérdés

rosszabbul vagyok, mint reggelenként.. 😯

9 hetes vagyok jelenleg!


2018. aug. 29. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Most épp nem várok babát, de nekem 0-24-ben hányingerem volt, ugyanígy, hogy a reggel még elviselhetőbb volt.

Volt hogy éjjel öklendezésre ébredtem. Ez ilyen.

Kitartást, nem tart örökké!

Ha szerencséd van, pár hétés vége!

2018. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden este 10 körül jelentkezett a reggeli rosszullétnek nevezett nyavalya. Fekve émelyegtem és csak az éves enyhítette. Szegény férjem gyakran fél 11-kor főzött rizst, hogy abbamaradjon. Nem tudlak biztatni, nekem a második trimeszter végéig megmaradt.
2018. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem délután kezdődött és estére volt a legrosszabb 1. babámmal. Ritkán hánytam, de az a néhány eset mind este volt.
2018. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
második terhességem ez, az elsővel én is kb. 14-15. hétig szenvedtem...de akkor inkább reggelek voltak rosszak emlékeim szerint :/ nem sok minden rémlik, mert az első terhességem 2/3 átaludtam 😂 de ugye most a nagytesó miatt ezt nem tehetem meg
2018. aug. 29. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk :))

Első terhességem kb. 16. heteig hanytam rendszeresen, de en is sokat aludtam... akkor egesz nap szornyu volt.

Most is, viszont most h 10 hetes lettem, par napja du. kezdodik h rosszabb es estere csucsosodik.

Borzalmas, most is sohajtozok, h ne hányjak...

remeljuk 2-3 het es vege!!!!!

2018. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, 2. babámmal meg reggelente hánytam. :D csak akkor rosszullét nélkül. Vagyis a semmiből rámjött, nem volt előtte hányingerem. A délután-este néha, csak az meg nem volt mindennapos. Szóval tényleg minden terhesség más.
2018. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok és még mindig rosszul vagyok, főleg esténként jön rám. Émelygés + hányás :( remélem hamarosan jobb lesz neked is és nekem is !
2018. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabri.ella válasza:

Szia!

Szinte egész nap "szenvedek". Kb a 7.héten kezdődött. Tegnap voltam 13hetes.

Mostanában estére csúcsosodik. Még nem hánytam, de rengeteget öklendezem. Kávé, cigi, öblítők, illatszerek még a fenyőfától is. Ráadásul egy hete annyira felgyorsul a pulzusom hírtelen, hogy majdnem elajultam már kétszer is. Úgyhogy eléggé bezárkóztam itthon. 😕

Egyébként boldogan várom a babát és bízom benne, hogy hamarosan jobban leszek.

Kitartást!

2018. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kitartást mindenkinek!

Hogy vagytok?

Én tegnap este is nagyon szenvedtem, vàrom, hogy végre valahára jobb legyen!

2018. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!