Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25+4 hetes vagyok és kb 3...

25+4 hetes vagyok és kb 3 napja esténként mikor fordulok az ágyon fáj a szeméremcsontom de nappal nem, mitöl lehet ez, és pár órája lejjeb érzem a babát mint eddig. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogyis!

A baba egyre nagyobb, egyre jobban fogod érezni a súlyát, a mozgását. Hol itt, hol ott érezhető jobban, ebben a korban még nagyon sok helyük van mozogni. A méhed is rohamosan nőni fog, nyúlnak a méhtartó szalagok, az is okozhat fájdalmat. Természetesen a csontok is mozognak, az ízületek is lazulnak.

Ha nagyon erős a fájdalom, vagy görcs, vérzés társul mellé, akkor viszont menj orvoshoz.

Boldog babavárást!

2017. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erős ès csak este èrzem mikor fordulok az ágyon csak kicsit fura èrzès
2017. febr. 6. 11:52
 3/3 Kate1987 ***** válasza:
29 hetes kismama vagyok. Kb 4 hete kezdtem el en is erezni hogy este ahogy leulok elkezd a huvelyem fajni. Ez az erzes egyre csak erosodott ahogy teltek a hetek es mar kezdtem megijedni, mert egyik ismerosomnek se faj/fajt terhesseg alatt. Olyan erzes volt mintha a huvelyem nyilna szet, mar a combcsontba is besugarzott. Mult szerdan megnyugtatott az orvos hogy ez normalis, a tested kezd felkeszulni a szulesre es tagulnak a csontok. A relaxin hormon a felelos ezert. Van aki ennek koszonhetoen konnyebben is szulhet, de nem egy alapszabaj. Az erzes erossodni fog de nem kell megijedni. Azota utanna olvastam es mar hallottam ket ismerostol hogy nekik is ilyen volt. Par napja nem a huvelyem faj hanm a forgom, teljesen normalis amig nincs gorcs es nem verzel. En ha mar nem birom felkelek, setalok egyet a hazba vagy ulve nezem a tvt es enyhul ugy egy oran belul.
2017. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!