Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetesen hüvelyfertözés?

36hetesen hüvelyfertözés?

Figyelt kérdés

Sziasztok 36hetes múltam és sajnos hüvelyfertözést kaptam e miatt valószinü nem lehet természetes szülésem?

Kaptam rá kenöcsöt meg kúpot de nem nagyon akar hatni egyre jobban csak égett,viszket,csíp

Valaki volt mar ilyen helyzetben


2018. aug. 30. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne emiatt természetes szülésed?

Egy hüvelyi fertőzést ki lehet kezelni, csak normális orvoshoz kell elmenni, aki csinált tenyésztéses vizsgálatot és annak tükrében célzott kezelést ír fel neked is és a párodnak is, ha éltek nemi életet még, vagy bármilyen (akár orális) formáját.

Lehet nem volt ilyen vizsgálatod és nem megfelelő kezelést kaptál. Lehet gombával kezelnek, miközben nem is gombás fertőzésed van, vagy nem csak gombás fertőzésed van. És sajnos ha már eleve a gyulladás miatt irritálódott, sérült a hüvely nyálkahártyája, akkor csíphet, marhat a hüvelytabletta. Nem tudom, hogy terhesen lehet-e szájon át szedhető gombaölőt szedni, vagy erre megfelelő antibiotikumot (ha bakteriális eredetű a fertőzés), de ha igen, mindenképpen visszamennék egy másik orvoshoz a helyedben és kérnék olyat. És a párodnak is, ha éltek nemi életet.

2018. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Par ember mondta hogy emiatt nem lehet természetes szülésem ezért is kérdeztem is meg hatha valaki tud ebben segiteni

Gyogyszert azt mondta nem irhat ki mert nem szedhetek mar a terhesseg vegen olyan gyogyszert ami erre jo lenne ugyjogy maradt a kúp ami nem nagyon használ

Amugy nem élünk nemi életet pontosan e miatt mert mar 10hetesen is rettenetesen égett csipett canestent kaptam rá azzal jo volt de mindig előjőtt 2hetente de bekentem és jó volt tehát nemi élet kizárva mar fel éve

Mindneképpen vissza megyek az orvoshoz hogy irjon ki valamit mert ez a kúp semmit nem használ

2018. aug. 30. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, egyedül a Streptococcus zárja ki a hüvelyi szülést! Én gombás fertőzést kaptam az utolsó hetekben, nem volt már idő kikezelni. Azt mondták,azzal nyugodtan szülhetek. Végül természetes úton szültem,semmi baja nem lett a babámnak,és szerencsére utána nekem is minden tünetem elmúlt,nem volt szükség további kezelésre. De ha mész dokihoz,nyugodtan kérdezz rá!
2018. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!