Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem eleje óta...

A terhességem eleje óta vérzik az ínyem magyarul ömlik belőle a vér! . 😡 minden egyes fogmosáskor. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ma ráadásul arra keltem hogy be van gyulladva az ínyem..

Elmentem fogat mosni és az egész szám úszott a vérben...

Konkrétan minden fogam alól ömlött a vér..

Ennyire tönkrementek a fogaim?

A másik pedig az orrom amiből szintén sokszor ömlött a vér..

Vagy csak szimplán megtörlöm és a zsepi mindig véres..

Ezek normálisak?

Ennyire úgymond vérzékeny lettem?

33 hetes vagyok most


2018. aug. 31. 11:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az orrvérzés is olyan volt hogy sokszor teledobtam véres zsepikkel egy -egy alkalommal a wct...
2018. aug. 31. 11:38
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos igen, szedjél vasat hogy a vérveszteség ne okozzon gondot. Már nem sok van hátra, könnyű szülést kívánok!
2018. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

nekem is volt már begyulladva is az ínyem a 7.héten,fáj is azóta


van,amikor vérzik fogmosáskor,de nem mindig


az orrom nem vérzett még szerencsére,de lehet az is,azt mondta az orvos


nekem azt mondta az orvos,hogy ilyenkor minden nyálkahártya vérbővebb,érzékenyebb,sérülékenyebb,ezért előfordulhatnak vérzések

2018. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
A vérbőség és a vitaminhiány komly kombóját tapasztalod. Ebből simán lehet még ínysorvadás is.
2018. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre és fogorvoshoz. Ha néha előfordul, az normális, ha ennyire, az már nem.
2018. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, egy fogkefével tudok fogatmosni: curaprox, ultrasoft
2018. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Curaprox Ultrasoftot vagy az OralB Ultrasoftot én is ajánlom! Mérséklődött a vérzés ha ezt használtam.
2018. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor fogászati vizsgálaton voltam felhívta rá a fogorvos a figyelmemet, hogy teljesen normális ha majd tapasztalok ilyet, és nem lehet vele mit kezdeni, majd szülés után újra rendben lesz. Nekem eddig egyszer vérzett az ínyem, de néha néha beduzzad nekem is. A felsorolt vitaminokon kívűl esetleg még szedj pluszban kálciumot, én szedem, lehet amiatt is nincs ilyen gondom, és olyan fogkrémet használj, amit ínyvérzésre ajánlanak, pl Paradontax ilyen ha jól tudom.
2018. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az orrvérzés nálam is gyakori volt terhesen.Csak úgy a semmiből dőlni kezdett belőle egyik pillanatról a másikra.

Szerintem ha be van gyulladva az ínyed akkor mindenképp menj el fogorvoshoz és kérdezd meg tud e ajánlani valami készítményt a problémádra.

Vasat nekem is szednem kellett.

2018. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lacalut fogkrémet ajánlom. Nekem segített a fogínyvérzéskor a terhesség alatt, sőt a férjemnek is mérséklődött az ínysorvadása mióta ezt használjuk.
2018. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!