Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. héten már 13 kg hízás?...

34. héten már 13 kg hízás? Mennyi lesz még a végére?

Figyelt kérdés
Igyekszem nem túl sokat enni, de akkor meg éhes vagyok. Viszont egész nap csak feküdni tudok 😧
2018. szept. 1. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet megjósolni, nekem ilyenkorra annyira nyomta a gyomrom a méhem, hogy macskaadagot ettem és 1 kiló se jött már fel. Más szerint (itt olvasva) ilyenkor jön fel a java, szóval nem vagyunk egyformák. Vizesedés is olyan, hogy van aki az utolsó hetekben iszonyatosan sok vizet kezd el raktározni, más megússza, és bár ez nem zsír, mégis hozzájön a súlyra.
2018. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem végülis nem baj a hizas, illetve csak ne zsírban jöjjön fel... Mert az már elég. Eléggé be zsírosodtam már...

Nem tudom mivel lassitsam. Nem akarok éhezni...

2018. szept. 1. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp ne koplalj, annyit tehetsz, hogy megválogatod mit eszel meg. De ez szerintem genetika is, szoptatással meg van, akiről leolvadnak a kilók.
2018. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem csökkenteni az édességet, bár nem is eszem minden nap...probalom visszafogni. Rozskenyeret eszem reggel es vacsira, zöldséggel, felvagottal. Ebed normálisan. Délután esetleg valami nasi, gyümölcs, zabpehely. Vagy nagyon ritkán csoki...
2018. szept. 1. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
En is 13nal jartam a 34. Heten, ma vagyok 40., es igy a vegere 15 lett, pedig elejetol a mai napig figyeltem ra, hogy mit eszem... :/ raadasul osszes no rokonom is csak ilyen 8-9 kgt hizott max , amikor terhes volt, remeltem en is meguszom annyival.
2018. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En örülnék ha már csak ket kilo jonne fel!
2018. szept. 1. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!