Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akar elvenni a párom...

Nem akar elvenni a párom hiába szülök neki! Azt mondja nem erőltethetik rá! Én megmondtam neki hogy akkor a gyerek se lesz az ő nevén! Szakítok vele mert nálunk ilyen nem szokás. szégyen. Ti megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 12:00
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Megvolt az eljegyzés de az esküvőről hallani sem akar!
2018. szept. 2. 12:01
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Azt csinálsz, amit akarsz, én pl. házasságban vállaltam gyereket, így is lehet csinálni, ennek ellenére ha nem lennénk házasok, akkor se szakítanék házasság hiánya miatt, ennyire nem fontos.
2018. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
35%
Én nem vállalnék gyereket házasságon kívül.
2018. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
78%
Miért fél ennyire az esküvőtől? Nem értem mi olyan nagy dolog ebben. Ha nem akar pénzt rákölteni, akkor is meg lehet oldalni kevés pénzért, lagzi sem kötelező. Nem értem a problémáját. Egyébként ilyen férfival én sem lennék együtt, aki ennyire rinyál, mint egy kislány. Egyáltalán nem férfias számomra
2018. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
39%

Talán gondolkodni kellett volna előre!

Nálunk így volt: gyűrű, két év múlva esküvő, újabb négy év után első baba.

2018. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Ő konkrétan kijelentette hogy nem akar még elvenni nem erőltethetik rá

Na itt fagytam le..erőltetik?

Neki ez erőltetés...

És a kiakadásom azért is jogos mert nyáron az egész pereputtyom előtt kérte el a kezem.

Nyílvánosan kijelentett valamit és úgy tünik most már meggondolta magát hallani se akarja..

2018. szept. 2. 12:09
 7/44 A kérdező kommentje:

Nálunk ez becsületi kérdés és nem hinném az anyagiakat ő egyszerűen nem akar mellettem elköteleződni mert szerinte nem vagyunk még összebonorálódva...meg nem ismerjük még jól a másikat


Hozzáteszem bátyja útján halad akinek szintén van egy kislánya aknek az anyja kb ugyanígy járt

Eljegyzés megvolt aztán házasság soha.

És persze azóta az apaszerepről is megfeledkezett a párom testvére le se szrja a lányát..

2018. szept. 2. 12:12
 8/44 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ennek a szép helyes fiatalembernek én még gyerekkel sem kellek igazán..
2018. szept. 2. 12:13
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked fontos a házasság, akkor miért nem vártad meg a terhességgel, hogy elvegyen?
2018. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Véletlen estem teherbe!
2018. szept. 2. 12:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!