Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szűnni nem akaró menstruáció-s...

Szűnni nem akaró menstruáció-szerű fájdalom 24 hetesen?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elkezdtem görcsölni, délutánra kicsit jobb lett, majd este újra. Két adag magnesi citricit megittam, de utána is eléggé fájt még. Ma reggel ugyanerre ébredtem. A második adag magnézium után is ugyanúgy fáj a derekam, alhasam, szinte a térdemig sugárzik a fájdalom.

Pénteken voltam dokinál, méhszáj 3000, szív hang rendben, mocorog a pici.

Volt valakinek ilyen? Normális? Olvastam, hogy ilyenkor már beindulhat a koraszülés, de az fájásokkal indul, nekem pedig folyamatosan fáj.


2018. szept. 3. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp nézesd meg magad dokival. Inkább feleslegesen menj be, mint baj legyen.


Időjárás is lehet, hogy közrejátszik, intenzívebben mozog a baba?


Akár ideget is nyomhat, barmi lehet de inkább mondja ezt egy szakértő.


Nekem max josloim voltak a 35. Héttől de ennyire egyik sem fájt.


Jobbulást!

2018. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, azonnal! Bármi lehet. De a legrosszabb, akkor a babád élete és későbbi életminősége múlik azon, hogy kapj tudoerlelot és minél tovább bent maradjon. Lehrt gyulladás, de lehet ártalmatlan jósló ism. De ezzel kórházba kell menni!
2018. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!