Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen nincs szívhang baj?

6 hetesen nincs szívhang baj?

Figyelt kérdés
Ma voltam nogyogyasznal azt mondta 5-de inkabb 6 hetes vagyok. Viszont a szívhangrol semmit sem mondott a papiron sincs rolla semmi csak hogy petezsak van. Julius 26-an volt utoljara mensturaciom. Szerintetek van okom a felelemre?
2018. szept. 5. 23:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
19-en kell ujra mennem UH-ra
2018. szept. 5. 23:15
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeknek sem volt még 6 hetesen. Épp most takargattam be őket. :) Biztosan lesz 2 hét múlva, szurkolok, hogy minden rendben legyen!
2018. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jaj én már annyira félek :(
2018. szept. 5. 23:25
 4/16 anonim ***** válasza:

Én nem várok babát, és nem is vártam. De a szomszédunk igen, most van a 7. héten, és hétfőn már volt szívhang. Eddig viszont nem. Úgyhogy ne aggódj, a következő vizsgálaton biztosan minden rendben lesz!

Nem okoskodni akartam, csak megírtam amit tudtam.

Szép estét!

2018. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Zoequeen ***** válasza:
55%
Nekem volt szivhang 6hetesen de 8. hetig kell beindulnia ugyhogy ne aggodj biztos hogy lesz :) vagy lehet hogy tenyleg csak az 5. hetbe vagy es azert nincs meg
2018. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a biztato szavakat aranyosak vagytok :)
2018. szept. 5. 23:41
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
pont ezért nem érdemes a hetedik , nyolcadik hét előtt orvoshoz menni, ha nincs probléma. Ezzel csak magadat idegesíted, azzal meg pont a magzatnak artasz a legtobbet.
2018. szept. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt szívhang hat hetesen. De ez pont ilyen vízválasztó hét, sokaknál van, de ugyanennyi esetben még kicsit várat magára.


Szóval nyugi, ilyenkor egy nap is számíthat. Elképzelhető, hogy ha ma mentél volna, akkor már van :)

2018. szept. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pont a “legrosszabbkor” mentel.

Arra gondolok, hogyha 5 hetesen nincs szivmukodes, akkor nem izgatja fel magat az ember, mert az meg normalis, hogy akkor nincs.

Ha betoltott 7 het utan nincs (normal hosszusagu ciklus mellett), akkor mar aggodunk es sajnos az esetek tobbsegeben jogosan.

De a betoltott 6 het epp az az idoszak, amikor vagy van, vagy nincs szivmukodes, mindketto teljesen normalis es se jora, se rosszra nem lehet kovetkeztetni belole, de ha nincs, akkor jobban izgul az ember utana, mint elotte...

Legalabbis en ezt tapasztaltam, ez a hetedik terhessegem es volt, hogy ideje koran mentem. Azutan mindig kivartam becsuletesen a 7 hetet.


Szerintem ne izgulj, mert egyenlore nincs miert, legyel turelemes. :)

2018. szept. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen pont a legrosszabbkor mentem. Az a baj mindig ez jar a fejemben hogy milesz ha nem lesz legkozelebb se ha megyek. Mar azon gondolkoztam jovoheten elmegyek egy maganrendelobe megnezetem hatha akkor mar tudnak biztosat mondani
2018. szept. 6. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!