Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek majdnem három éve. Eddig mindig pontosan jött meg, múlt hónapban viszont még egy heti tabletta volt, mikor elkezdtem barnázni. Az orvos szerint előfordul. Viszont ez kitartott addig, amíg tényleg meg kellett jönnie, és akkor is nagykn keveset véreztem, pedig rengeteget szoktam, borzasztó görcseim szoktak lenni, de most pár görcsön kívül semmi bajom nem volt. Ennek két hete, a vérzéd normál időben abba is maradt, viszont azóta folyamatosan hányingerem van, néha görcsölök, fáradt vagyok és hangulatingadozásaim vannak. Néha fáj kicsit a hasam. Ha most nem jön meg, mindenképp megint orvoshoz megyek, de addig is szeretnék véleményeket kérni, mással volt-e már ilyen.

2018. szept. 6. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj.
2018. szept. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt is ma szeretnék venni.
2018. szept. 6. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valaki volt így terhes, valaki meg nem. Más nők tapasztalatai rád nézve semmi infóval nem szolgálnak. Teszt és megtudod.
2018. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is halálos fáradtsággal és émelygéssel kezdődött a dolog. Persze mi nem is védekeztünk. Vagy összejött egy baba, vagy tanácsos lenne fogamzásgátlót cserélni, mert nem bírja a szervezeted...

30/L

2018. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!