Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet adni a 3D fekete fehér magzati ultrahangképekre, ma kaptam 38. hetes terhes vagyok, és kicsit kiábrándito, olyan mintha kampó orra lenne, lehet h torzitanak ezek a képek, és nem a valóságot mutassa?

Figyelt kérdés

#3D-ultrahangkép
2018. szept. 6. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén. .láttál te már kampó orrú babát?

Mindnek gyönyörű orra van

Ne aggódj 😊

2018. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Mutassa. Lássuk, hogy tudol írni, nem baj az.

Biztos, hogy torzítanak a képek. A 3D ultrahang képei csak tájékoztató jellegűek. Gondolj csak bele: borzasztó kedvezőtlenek a kép készítésének körülményei, izeg-mozog a portréalany, sok minden árnyékolhat. Nem kell megijedni.

Egyébként meg ha ne adj' Isten mégiscsak kampós lenne az orra (nem lesz az), akkor is ugyanúgy fogod szeretni, mintha tökéletes, piszeorrú kisbaba lenne.

2018. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
😱😱😂
2018. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy torzít.Én mikor a 4D-s fényképet megláttam hazafele csak annyit mondtam páromnak, hogy ugye azért szeretni fogjuk?:D Nagyon rossz kép volt és nem csak én hanem mindenki azt mondja a már megszületett babánkra, hogy csodaszép.Szóval ne aggódj.Szép és főleg nem kampós orrú babád lesz.
2018. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyemnel is ez volt, nem a valosagot mutatja. Gyonyoru pici babaorra van.
2018. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet akkora király, hogy az ezresre véssék a portréját.
2018. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Kérlek , ne tanítsd majd a gyereket helyesírásra!
2018. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Az én lányom is elég riasztó volt 5D-n. Kicsit el is keseredtem. Ok hogy átlagosak vagyunk, de ekkora krumpli orr, és hatalmas talpak?? Bár csúnyácskán is szerettük volna, átlagon felüli lányunk lett. Most 2,5 éves gyönyörű pici orra van, hosszú vékony lábai, formás ajkai és hatalmas fekete szeme, gyűrűs világosbarna hajkoronával. Ha sétálunk sokan megcsodálják. Szóval nyugi...
2018. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyira jót nevettem. 😂
2018. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!