Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok,...

7 hetes kismama vagyok, fáradt, fejfájós és a tejtermékeket látni sem birom? Folyt.

Figyelt kérdés
Ebből valami utalhat arra, hogy milyen nemű lesz a kisbabám? Tapasztalatok, vélemények érdekelnének!

#kismama7
2018. szept. 8. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted ha valaki literszámra issza a tejet akkor tudni lehet hogy fia lesz pl?

7 hetesen általában minden kismama fáradt, rosszul van, attól független hogy fia lesz vagy lánya...

2018. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Semmi köze nincs hozzá. Annak sem, hogy hetek vagy hónapok múlva milyen típusú kaját kívánsz vagy mennyit hánysz. Lesz, aki esküszik rá, hogy ebből jósolhatsz, de semmi alapja nincs. Pusztán a szervezeted reagál a terhességre, de nem a baba nemére.
2018. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá. Nincs összefüggés. Mint ahogyan a has formájához sem.
2018. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat fáj a fejem és én is nagyon fáradt vagyok,de nem tudom a baba nemét még. Szerintem ilyenekből nem lehet a baba nemére következtetni,hogy ki mennyire érzi rosszul magát,mit kíván vagy nem kíván. Én is próbáltam ezeknek utána olvasni,de arra a következtetésre jutottam,hogy minden terhesség más,és olvastam olyan kismamák kommentjeit is,hogy 2 különböző nemű babája lett,pedig nem sok különbség volt a terhességei között.

Biztosat először a 18-20.heti genetikai ultrahangon tudhatsz,nekem ezt mondta az orvos legalábbis,de még én sem vagyok ezen a vizsgálaton túl. De ha nem mutatja meg magát,még én sem fogom tudni. De olyan is lehet,hogy mondanak valamit az ultrahangon és tévedhetnek,olvastam már erre is példát,hogy amikor megszületett a baba,mégsem olyan nemű lett.És pont május óta 3 ilyen élő példa is volt előttem.

Mi is úgy készülünk inkább,még ha tudni is fogjuk,hogy lehet tévedés,tehát úgy vásárolunk majd,2 féle nevet választunk. Ha véletlen meg sem mutatja magát egyik ultrahangon sem,az sem baj,ha nem tudjuk előre lány vagy fiú lesz. A lényeg,hogy egészséges legyen.

2018. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem utal rá. Nekem fiam is van és lányom is, alapból imádom a sajtot és a tejfölt, mindkét babámmal ettem ezeket nagy mennyiségben, úgy értem, nálunk elég gyakori is az ilyen étel, ami valamelyiket tartalmazza vagy eszem hozzá. Hát kálciumot nem szedtem pluszban. Nem is tudom, melyikkel voltam rosszabbul vagy melyikkel voltam aluszékonyabb. Persze minden terhesség más, de nálam valahogy olyan hatalmas különbség nem is volt.
2018. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első kislànyommal kakaón éltem,az okosok szerint ebből is lehetett tudni,hogy lány,második kislànyommal nem tudtam semmi féle tejterméket megenni,mégis lány!

Szóval semmi köze hozzá!

Régi babona ez semmi más!

2018. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na nekem ebből egyik sem volt. Fiu lett.
2018. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!