Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mozog a babám?...

Miért nem mozog a babám? Eddig mindig éreztem őt este hogy mocorog. Én nem tudok így aludni nagyon féltem. Mit csináljak hogy megmozduljon?

Figyelt kérdés
Tegnaptól nem érzem de tegnap voltunk orvosnál. Semmi baja nem volt.
2018. szept. 8. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Tudtommal vannak napok mikor lustább a baba. Biztos jól van ha tegnap voltatok dokinál. De esetleg mozogj kicsit, vagy napközbe igyal egy kávét esetleg colát ezektől általaban elkezd mozogni. Legalabbis nekem a colától es a mozgástól beindul. 😊

De egyébként lehet már holnaptól sziplán érezni fogod. Ne aggódj 🙂

2018. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Hány hetes vagy?

Ma az én babám is nagyon lusta. Napokig pörgött ezerrel, most meg épphogy csak néha érzem.

Nekem a gyümölcs segít(főleg a körte, szilva), de bármilyen édességet ki lehet próbálni. Egyél belőle, aztán feküdj el és figyeld a pocid.

2018. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is nagyon lusta manapság, szintén tegnap voltam orvosnál, akkor minden rendben volt :) de már az UH képen is látszott hogy inkább csak feküdt :D

Majd beindul ismét, én is ebben bízom :)

2018. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy, ez a legfontosabb kérdés
2018. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Tegye a párod a hasadra a fülét-már ha nincs szívhang-figyelőtök-teljes csend legyen, és lehet hallani a babának a szívhangját, vizes hangok kiséretébe. Ha nem hall semmit, akkor irány az ügyelet, különben reggelre szét fogod idegelni magad....
2018. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
5+ 4-5 hónaptól lehet hallani egyébként, és teljesen feküdj le az ágyra, teljes fekvő helyzetbe legyél.
2018. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
25 hetes vagyok
2018. szept. 8. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
7 próbáld ki azt amit javasoltam (kb5-10 perc alatt simán rá lehet lelni, ha előszőr csináljátok), és ha semmi, akkor menj be az ügyeletre. Az ügyeletest nem fogod zavarni, és perceken belül meg lesz reméljük..
2018. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hasra tudsz e meg fordulni. Ha igen attol biztos elkezd helyezkedni
2018. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!