Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis, ha leulok es a...

Az normalis, ha leulok es a hasam olyan ket reszbol all, magyarul dupla pocim van nem olyan szep kerek, az biztos egy kis zsir felesleg miatt van nem? 25 hetes mamo vagyok

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a terhesség végéig így volt. Igaz, kövér vagyok, 100 kiló körül voltam amikor terhes lettem, terhesség alatt 5 kilót szedtem fel.
2008. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Szia. Ne aggódj, ilyenkor a hasizom ketté vállik, és attól van dupla pocid. Egy picit nekem is olyan, de ez függ attól is, hogy épp hogy fekszik a baba. Boldog babavárást! 36 hetes kismama.
2008. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem baj, egy nagyon picit nekem is olyan, jo sok felesleggel indultam. huzd ki magad, amolyan "kismamasan", ugy kevesbe lesz olyan, es egeszseges is a kismamas tartás
2008. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!