Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van rajtam felesleg: akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van rajtam felesleg: akkor még van esélyem ugye párkapcsolatra vk normális és kedves helyes sráccal? lehetek attól még vonzó vk számára? lehet ezmiatt még édes a szex?

Figyelt kérdés

tudom ezek mind hülye kérdések deh nemtudom h h kérdezzem meg ahol igazat is mondanak rájuk barátaim szüleim mindenki azt mondja h ilyen hülye kérdéseket persze deh tisztában vagyok azzal is h nem szeretnének megbántani szval igazat szeretném hallani

egyépként alacsony is vagyok szval ez gáz probléma nállam

(153cm-57kg)

már fogyózom egy éve szinte és nem sikerült csak 6 kilót leadnom pedig futni járok mindent és nem is eszek sokat szinte nem is eszek már csak reggel :S


2009. aug. 14. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... Az írásodból nem nézlek többnek 14nél, de szerintem ha kedves vagy a fiúkkal, akkor nem probléma... Persze az is fontos, hogy mennyi az a felesleg... Engem például nem zavarna...


Sok sikert, s csak Önbizalom! És kérlek írj helyesen!!!

2009. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet nekem speciel tetszenek a töltőt lányok kicit nagyobb comb vagy fenék de azért ne legyen nagyon hurkás egy lány.17/f
2009. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
olyan fiatalnak nenézz :S bocs nem figyeltem rá
2009. aug. 14. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát figyelj vannak dagadt palik is a világon, biztos lesz valakid.
2009. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A külsőddel nincs semmi probléma, ha valakinek tetszel, nem fog azért elhagyni, mert kicsit túlsúlyos vagy. A helyesírásodon és a fogalmazásodon viszont nem ártana kicsit csiszolni, a fiúk jobban szeretik az intelligens lányokat.
2009. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet! Egyrészt nem is olyan rosszak a paramétereid, másrészt a tökéletes alkatú nőket is fogja csalódás érni. Nem mindenkinek csak a külső számít.
2009. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudsz fogyni mert nem eszel semmit..ez hülyén hangzik így..max izmot és vizet tudsz fogyni/veszíteni ezért löttyedt vagy mert a zsír megmaradt csak izmot fogytál..ami neked kell napi 5-6étkezés fehérje diéta, szénhidrátmegvonás.. ezekkel 1hónap múlva már meg is leszel elégedve magaddal...kezdd napi max 150gramm szénhidráttal, majd csökkentsd. Naponta olyan max 1000kcalt egyél! Vagy tornázz, hogy legyen rajtad egy kis izom, feszesebb legyél..Így már rögtön nem lesz problémád magaddal.
2009. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, lehet hogy megtetszel valakinek, lehet hogy nem, mert nem csak a kinézettől függ. de én a SAJÁT környezetemben úgy tapasztaltam, h lehet egy csaj bármilyen csúnya, ha vékony, még mindig jóval vonzóbb egy pasi számára, mint egy duci, de szép arcú csaj. lehet, h máshol nem így van, nem akarok általánosítani se, nekem csupán ez jött le a környezetemben:)
2009. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van akik azokat a nőket,lányokat szeretik akik molettak,s úgy tartják azokon van bár mit fogni.

Ne félj.. Ha eljön a herceged az 6 kilóval könnyebben,s nehezebben is szeretni fog.:)

2013. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!