Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl nagy a magzat a korához...

Andreaa7 kérdése:

Túl nagy a magzat a korához képest?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 23 hetes+ 2 napos vagyok és a méh teteje a köldök fölött van két ujjnyival.A számításaim szerint nem lehet idősebb a bébi , mert pontosan mindig írtam a mensit szóval az tuti, hogy jól számolok. Lehet a terhességi cukortól? Óriás bébim lesz? :D

2018. szept. 10. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

4 hete még 7 hetes voltál, áruld már el hogy csinálod:DD

Ráadásul méh nélkül, maga vagy a természeti csodaaaaaaaa:xD

2018. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lassan mész terhességi cukormérésre az valamikor a 24.dik hétben már ajánlott.

Amúgy nálam a méhem hasonló volt mint a tiéd.Az orvost kérdeztem ő mondta, hogy vagy nagy lesz a baba vagy ilyen ,,típus" vagyok.Nem lett óriásbabám 3900g 50cm-el született.

Az orvosod mit mond, mert igazából az a lényeg.

2018. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamiért a dokim előbb küldött a terhességi cukor mérésre és kiderült , hogy igen magasabb a cukrom. Kicsit aggódom , hogy óriás bébim lesz. :)))
2018. szept. 10. 15:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt a védőnő mondta nekem nem a doki , de legközelebb vizsgálaton a dokinál megkérdezem.
2018. szept. 10. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemrég szültem, ott volt egy cukros kismama, aki 5500 g-os babát szült...
2018. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig nagyobbnak találta a méhem a doki meg a babát is. Most a 36 hetes uhn már inkább kisebbnek jósolta, nem lett olyan nagy a pocakom sem, pedig 32 hétnél még nagyon azt mondta.

Szóval később jobban tudnak tippelni mint az elején.

2018. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a cukor miatt, genetika miatt is lehet nagy a baba.

3at szültem, egynél voltam cukros, 4640g, 4380g, 4740g lettek.Nálunk genetika.

2018. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te vagy túl kicsi, lehet.
2018. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!