Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen 3mm-es magzat? Nem...

6 hetesen 3mm-es magzat? Nem túl kicsi a terhesség korához képest?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A tankonyv szerint 5 hetesen 3mm, 6 hetesen 5mm.

Viszont a babakat egyaltalan nem erdekli ez a tankonyv. Kulonben az orvos is elmerhet 1-2 mm-t.

Nehogy ezen parazz!

2015. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, az én babám is le volt maradva egy héttel, 12 hetes uh-ra már csak 5 nappal, most 24 hetes uh-n már pont a korának megfelelő méretekkel rendelkezik :) Foganhatott kicsit később a középidőnél, illetve egyszerűen nem olyan gyorsan növekszik, ők bizony nem a tankönyv szerint fejlődnek, ahogy azt az előző is írta :) Ettől még lehet makk egészséges!
2015. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen mentem dokihoz, de tudtam, hogy 3-4 nappal később fogant a babám, mert mindig is ennyivel hosszabbak voltak a ciklusaim. Így is volt 7 helyett 6+3 hetes voltam, 5,2mm volt a baba (most 24 hetes vagyok, semmi baja a picilánynak:)). Ha pont 6 hetes vagy, simán jó a 3 mm, de lehet neked is csak később fogant egy picit.
2015. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kerek 6 hetesen 3,2 mm volt. Doki azt mondta nem baj. Kerek 3 hét múlva 24 mm volt, az már teljesen rendben volt, simán behozta a lemaradást.
2015. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2015. márc. 25. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
6+1 naposan voltam először, akkor 3mm volt,majd mennem kellett vissza 6+6 naposan, akkor már 10mm,és azóta minden ultrahangon egy héttel nagyobbnak mondják. A naptár szerinti kiíráshoz képest az ultrahangosat 10 nappal előbbre tették.azóta 23 hetes a kincsem.
2015. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!