Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal a magzat (de nem...

Ha elhal a magzat (de nem lökődik ki), annak vannak jelei? Mikor?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy pozitív gondolkodás stb, de néha rámjön a para... :) 9 hetes kismama vagyok, másfél hete voltam UH-n (minden rendben, jó szívműködés, megfelelő méret), legközelebb 12 hetesen kell mennem, még 3 hét... és persze, általában boldog vagyok még örülök és várom az UH-t, de néha eszembe jut, hogy lehet hogy már nem is dobog a szíve...?


Most igazából nem is a pozitív megerősítésre van szükségem, a "nyugi, minden rendben lesz" üzenetekre, ezek nekem olyan semmitmondóak és idegesítőek is, mert honnan tudná egy tőlem 300 km-re élő gyakoris, hogy minden rendben van a terhességemmel? :D bocsi, nem megbántani akarok senkit, csak most konkrétan a kérdésre várom a választ, ha esetleg valakinek volt ilyen tapasztalata:


Amikor a 8-12. hét között elhal a magzat, de nem úgy, hogy kilökődik és vérzéssel meg görcsökkel jár, hanem egyszerűen megáll a szíve és nem fejlődik tovább, annak van valami jele? Észre lehet venni? Vagy ha a 8. héten meghal a magzat, akkor azt csak a 12. heti UH-n fogom megtudni, miközben előtte 4 hétig boldogan készültem az anyaságra?


Mondom, igyekszem nem gondolni erre, meg csak örülni a babának, általában sikerül is, de néha ilyeneken gondolkozom...


2018. szept. 1. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Van, hogy nincs semmi jele, és csak az Uh-n tudja, meg az anyuka, hogy már 2 hete meghalt a baba. Most jó?:) Már úgy értem, hogy nem akarsz pozitív biztatásokat hallani.
2018. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen, lehet, hogy csak a 12. heti UH-derül ki.
2018. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, első, ilyen válaszokat vártam, ami a kérdésemre a válasz, nem annyi, hogy "minden rendben lesz! Gondolkodj pozitívan!"

2018. szept. 1. 10:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. Van olyan is, hogy 3 hétig ott van a nem élő magzat. Sajnos.

És mondjuk semmi jele.

Terhestüneteid vannak?

2018. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy elhal, annak nincs jele. Bár azt mondják, ha voltak terhes tünetek, és hirtelen szűnnek meg, az jelezheti, többen is írták itt. Ellenben én most a fiammal pl. egyik napról a másikra lettem sokkal jobban a 9-10. hét között, meg is ijedtem, de minden rendben volt, azóta félidőnél járunk már. Szóval ez sem tuti (szerencsére).
2018. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül kérdező, engem is pont ez érdekel most. Nehéz a várakozás a következő ultrahangig.

Nekem enyhültek is a tüneteim, bár el nem múltak, de már csak napi 1-2 alkalommal öklendezem.

2018. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig van jele,mert valamikor a sokadik ultrahangon derül ki.Ha baban em él felszivodik vagy misedd ab a következménye
2018. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam 18 hetesen sem volt semmi jele, uhon derült ki.
2018. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nálam nem volt semmi jele. 8 hetes uh-n minden rendben volt szépen fejlődött volt szívhang. Azután a 12 heti UH-n derült ki hogy már a 8. héten elhalt. Tehát majd' 4 hétig "mászkáltam" 1 elhalt magzattal.
2018. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Oh nagyon ismerős ...

Én 5+4naposan voltam Uh-n akkor csak petezsák látszódott és 3hét múlvára rendelt vissza a doki , ez most lesz hétfőn , nekem is sokszor eszembe jut hogy mivan ha valami még sincs rendben , közben pedig olyan boldog vagyok és mégis félek :(

2018. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!