Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fajdalmas magzatmozgas az...

Fajdalmas magzatmozgas az utolso hetekben?

Figyelt kérdés

37 hetes kismama vagyok es erdekelne,hogy masnak is kellemetlen\fajdalmas volt-e a vege fele,ahogy mocorog a pocaklako.

Neha szo szserint roppan a bordam es rendszerint kitolja a feneket,amitol az egy ido utan bekemenyedik a pocakom. Mindig ugyanoda tolja ki magat es mar faj azon a ponton,mint mikor van valahol egy lila foltom es megnyomom :D

Veletek is volt ilyen?

Szerintetek jeleznem kene,mikor megyek a dokihoz? Igazabol kb 2 hete kezdett el fajdalmas lenni,mikor ilyen mutatvanyokat csinal de most valahogy nagyon gyakori lett.


Kotekedes nem erdekel,a normalis valaszokat koszonom elore is :)


2018. szept. 11. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen a végén fájt mikor kinyomtatott magát.Szolhatsz róla orvosnak, legalább ő is megnyugtat, hogy ez természetes.
2018. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt.
2018. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tök normális. Gondolj bele, mekkora már a baba, alig fér el odabent már.
2018. szept. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sosem fájt, max kellemetlen volt, ahogy feszült a bőröm. De ettől még nem baj, ha te nehezebben viseled a mocorgást, ez az átlagos egyébként.
2018. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Hat megkerdezem majd,mert mar ilyenek jutottak eszembe,hogy a mellso fali placenta lehet e az oka,hogy ennyire kellemetlen,szuro erzes ha a koldokom felett ahol szokta nyomja ki magat.

A sima egy-egy mozgas nem kellemes de nem faj,viszont amikor kinyomja azon a ponton magat es befeszul a hasam na az szabalyosan szuro erzes 🤔

A borda ropogtatas es szemeremcsont recseges gondoltam,hogy masnal is elofordul de ez a szuro fajdalom kicsit aggaszt 😏🤔

2018. szept. 12. 01:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem inkább kellemetlen, recsegni nem recsegek, de a szeméremcsontom nagyon tud fájni, néha a combomig sugárzik.

A popóját és térdét szokta nekem is kinyomni a köldök felett eléggé feszül olyankor, pedig nekem hátsó fali a lepény.

37hkm

2018. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozta le a valaszokat en mindenkinek nyomtam a zold kezet,de gondolom valamelyik osanya,aki maglyan egtene el,mert ki merte valaki mondani,hogy van kellemetlen resz is 😄
2018. szept. 13. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!