Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódjak, vagy ez normális?

Aggódjak, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

10 hetes kismama vagyok. az 5. héttől elkezdve hánytam, "másnapos" voltam, energiám nem volt. kb 2 hete (a 8.héttől) mintha ez abbamaradt volna, egyik napról a másikra. energiám van, hányni még mindig szoktam, de ritkábban jóval. A szagokra vagyok érzékeny. Meg pl vannak ételek, amiket eddig szerettem, de most ránézni sem bírok.

A tünetek abbamaradása elött pár nappal voltam ultrahangon, akkor még minden jó volt. Legközelebb okt.1-én megyek.


Ismerősök azzal ijesztgetnek, magzatelhalás lehet a dologba, mert a tüneteknek 12hétig kell tartaniuk. Nyilván minden terhesség más, én ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, de most elgondolkodtam, és félek.


2018. szept. 12. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, egyáltalán nem biztos, hogy 12. hétig tart a hányás, ha ez így lenne akkor nem hánytam volna a 36. hétig minden nap, ne higgyél el minden idiótaságot!
2018. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség én 10-12. Hétig voltam rosszul éjjel-reggel hánytam nap közben semmi bajom nem volt. Sógornőm 2 gyerekkel egyszer sem hanyt egyszer sem volt rosszul. Mindenki máshogy reagál.
2018. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. hét környékén abbamaradt a hányás, addig kb. 3 naponta hánytam. Majd a 11. hét végén egyszer megint rosszul lettem, most kezdtem a 14. hetet, ezen a héten egymás után két nap is hánytam. Nem hiszem, hogy gond lenne nálad a babóval, hol erősödnek, hol enyhülnek ezek a tünetek. :)
2018. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a 13, heten kezdtem hányni, addig semmi
2018. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen ismerősöktől mentsen az ég.... Te jó ég, hogy lehet ilyet mondani?

Nyugi, minden rendben van. Ki ekkor-ki akkor kezd rosszul lenni, vagy teljesen ki is maradhat.

2018. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát. Én is így gondolom, csak beletették a bogarat a fülembe, azt emellé olvasgattam is a témáról, azt kicsit bepánikoltam
2018. szept. 12. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, egyikkel sem volt egy kóbor rosszullétem sem, a lányommal volt a vége felé gyomorégésem, de kibírható volt. Úgyhogy nyugi. Bár tudom, így első babásként sok "jótanács" elbizonytalanít, de ne hagyd, hogy rád hozzák a frászt.
2018. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más, örülj, hogy 'csak eddig' szenvedtél :) van aki végig rosszul van, van aki egyszer sem.

De szerintem nyugodtan elmehetsz egy ultrahagnra, az majd megnyugtat.:)

2018. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!