Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok erről mit gondoltok?...

Lányok erről mit gondoltok? Van olyan akinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok.2 héttel ezelőtt véreztem,azt hittem elment a babám majd a kórházban kiderült hogy nem,ott van van a kis huncut és köszöni szépen jól van akkor azt mondták hogy mellső falon mélyen fekszik a placenta eléri a méhszájat azért vérzek.Utrogestan,magnesii citrici 3×1 egy hét megfigyelés után.Napra pontosan 2 hétre rá azaz most hétfőn ismét véreztem -kórház a placenta már a mellső falon nem érinti a méhszájat.A dokinak sejtelme nincs arról hogy mitől van a vérzés...Nincs szex 2 hó apja sehogy,semmilyen pozícióban nem ugrabugrálok szedem a kis bogyókat...nem értem!Valaki??
2018. szept. 12. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a második terhességemnél. A 12. 16. és a 20. héten is véreztem. Minden alkalommal befektettek a kórházba 3 napra. Egyiknél se tudták miért, de a babának semmi baja nem lett. Már 6 éves.
2018. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mostani vérzésnél nem fektettek be mert a babócával minden rendben van, mondjuk tudják, hogy még szedem a progeszteront.Köszönöm a válaszod 😊remélem nálunk sem lesz nagyobb baj az ijedelemnél!
2018. szept. 12. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!