Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van? Nem érzem hogy mozog.

Mr&Mrs kérdése:

Baj van? Nem érzem hogy mozog.

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok és nem érzem,hogy mozogna a baba. Egy kicsit aggódom mert mindenki ilyen tájt kezdi érezni de én nem.
2018. szept. 12. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Mindig öröm olvasni azokat a kérdéseket amiben a kismama ugyan aggódik a magzata épségéért de ahelyett, hogy felhívná vagy felkeresné az orvosát / védőnőjét inkább a GYK-n teszi fel a kérdését.
2018. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Érezted már vagy eddig még soha? Mióta nem érzed a mozgást?

Van aki csak később érzi meg a magzatmozgást és az is normális,ha a 24 hétig még nem érzed minden nap,ilyenkor még egy-két napra elcsendesedhetnek.

De! Ha nagyon félsz akkor sétálj be az orvoshoz.

2018. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kedves válaszado, holnap megyek az orvoshoz akkorra kaptam idopontot. segitseget kertem nem magyarazast koszi:)
2018. szept. 12. 12:52
 4/12 A kérdező kommentje:
nem meg egyaltalan nem ereztem :(
2018. szept. 12. 12:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne aggódj! Van, hogy csak 21-22 hetesen kezdik el érezni a kismamák. Mikor voltál utoljára uh-n? Ott rendben volt minden?
2018. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet segíteni, mert nem vagyunk távgyógyítók. Aki itt neked bármit mond az tippel és könnyen lehet, hogy a tippjének semmi köze nincs a valós helyzethez.


Na mindegy, ahogy te is írtad menj dokihoz.

2018. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
elozo het penteken voltam ulltrahangon es ott minden rendben volt
2018. szept. 12. 13:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj megnyugodni! Holnap minden kiderül.

Majd írd meg, hogy mit mondott a doki!

2018. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is viszonylag későn kezdtem erezni. (kb 20.heten) Hanyatt fekve foleg este volt eleinte megfigyelheto kedves kis buborekolo cirogato erzes. 💗 Lazulj el, fekudj hanyatt, huzd fel a terded egy kicsit, tegyel a terded ala egy parnat es varj. Egyszercsak erezni fogod. Sot.. En miutan ereztem egyszer, utana nem minden nap ereztem. Az is normalis. Perdze ha rossz eloerzeted van menj el az ügyeletre, nem veletlen csalhatatlan a noi megerzes. Inkabb, mint baj legyen
2018. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a tanacsokat :)
2018. szept. 12. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!