Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat teszek-veszek es...

Ha sokat teszek-veszek es utana faj a pocim, picit szur, akkor a babamnak artottam vele? Mennyi a megengedett mozgas, takaritas? 25 hetes kismama

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 03:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Olyan hogy megengedett nem nagyon van mert mindenki mást bír amikor már érzed hogy nem túl jó akkor minden kép pihenj egy nagyot és ne hajtsd magad túl

2008. nov. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Jól írja az első válaszoló, nincs olyan, hogy megengedett. A terhesség különböző szakaszaiban mást-mást bír az ember. Nekem is volt, hogy túlterheltem magam, mert pont most volt házátalakítás nálunk, de a babának ezzel nem ártottam. Ha szúr a pocakod, akkor azt jelzi, hogy ideje pihenni, ilyenkor dőlj le egy félórára. Nyugi, én rengeteget mászkáltam, lépcsőztem, mert muszáj volt, úgy hogy nyitva a külső méhszájam, és meg van rövidülve a méhnyak, de még egyben vagyunk, a babám jól érzi magát odabent. Boldog babavárást! 37 hetes kismama.
2008. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én is reggeltől estig talpig vagyok és sajna tegnap már megis kaptam az érte járó jutalmat:egész éjjel keményedtem.a párom is tudatta velem hogy pihenjek többet de könnyü azt mondani.mosni,főzni,takarítani+a két éves kislányom szóval van mit tenni venni.a lényeg attól függetlenül hogy tényleg szünetet kell tartani és legalább fél órákra időközönként lecsücsülni a seggünkre.32 hetes
2008. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi!En is nagyon sokat teszek veszek sokan vagyunk sok a mosatlan a mosni valo dehat akkor leulok en is a seggemre!!!:)
2008. nov. 4. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!