Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Megjött a menstruációm, múlthéten egyik nap fehér váladék jött egy hétig fájt is ott de az elmúlt. Beteg lettem de ez nem nyugtatott meg egészen a múltheti miatt. Volt a múlthéten hányingerem is a barátom szerint meg híztam is. Azóta hogy ezen agyalok úgy érzem tényleg híztam,meg feszül a hasam de lehet csak bemesélem magamnak a dolgot. A hízásra lehet ok hogy mostanában erőltetik belém a kaját ha éhes vagyok ha nem muszáj egyek. Na meg menstruálok az első nap meg iszonyatosan görcsöl a hasam, most meg nem egyáltalán nem fáj és nem is vérzek olyan nagyon. Csináljak tesztet?

2018. szept. 12. 18:38
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
védekeztetek?
2018. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, de egy teszten ne múljon, én csinálnék a helyedben, hogy megnyugodjak.
2018. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fájt a hasam éjjel neki zendített de nagyon s másnap már rendesen véreztem. Védekezni meg úgy védekeztünk mint eddig és egy évig bevált ezért nem hiszem én se szóval na.
2018. szept. 13. 20:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értek az ilyen dolgokhoz tudnom nem ide kéne írni és itt keresni választ. De itt annyit a tapasztalt ember és hátha. De én csak remélem hogy nem még, egy tesztbe meg nem halok bele.
2018. szept. 13. 20:49
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"Védekezni meg úgy védekeztünk mint eddig és egy évig bevált"


Szóval nem.

2018. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jó de úgy is megvan az a félelem bennem. Mert furán működik mostanában a testem és nem tudom mi az oka, így másfél hét után is jön az a fehér izé ami amúgy menstruáció után nem szokott főleg nem ennyi. Ezért félek.
2018. szept. 18. 17:37
 7/7 anonim válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2018. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!