Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kiírt terhességi hétnek...

Ha a kiírt terhességi hétnek megfelelőek a gyerkőc méretei akkor időben fogant? (14. Nap környéken? )

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok mensi szerint, de igazából arra irányul a kérdésem ha később fogant volna akkor kisebb lenne mint az adott hétnek megfelelő méret? Tudom genetika is van benne...

Vagy most jól elkaptuk az időpontot, mert eddig rendszertelen volt.


2018. szept. 12. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a lombik miatt napra (órára) biztos volt a fogantatás, a méretei mégse feleltek meg soha az adott hétnek.
2018. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

12 hét után már biztosan nem számít, előtte se vedd úgy, hogy naprapontosan. Több milit tévedhetnek mérésnél, az meg az elején nagyon sokat számít.

Amúgy nekem egyik se 14. napon fogant, első babám 10-11. cn-on és ő pár nappal nagyobb volt de volt egy olyan mérés, amikor még 1 nappal kisebbet is mértek. A második babám 1 héttel mindig kisebb volt, de volt, hogy másfél héttel is. A saját számításaim szerint 5-7 nappal fogant később, hosszabb ciklus miatt. 30-35 napos volt de ovus jelek alapján inkább 33-35 napos lett volna az a ciklus.

Szóval nagyjából pontosak voltak a mérések, de soha nem hozta ki ugyanazt a kort 2 UH, ennyire napra pontosan nem lehet megmondani.

2018. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 14. ciklusnapon szeretkeztünk utoljára, majd férjem elutazott, kb. csak esedékes menstruációm környékén jött haza. 12. dpo-n pozi is lett a teszt (hőgörbe szerint pont 14. napon volt a peteérés), de az UH-n mindig 1 héttel kisebb volt :D

Szóval nem feltétlenül van így.

2018. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uh-okon mindig pár nappal kisebbet mértek mindegyik gyereknél. Aztán a második a végén belehúzott, majdnem 2 héttel nagyobb értékeket mértek. Ő lett a legnagyobb a 3-ból amúgy (3860 g, 54 cm), de az Uh-k ellenére a másik 2 se volt kicsi.
2018. szept. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!