Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a szemérem csontom,...

Nagyon fáj a szemérem csontom, de csak a jobb oldalon. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 37+4 hetes terhes vagyok. Már többször is fájt de ma annyira hogy nem bírtam lépni sem. Nem középen fáj hanem csak a jobb oldalon. Fekvestől sem lett jobb viszont akkor nem fáj. Sok mindent olvastam erről hogy szülésnél baj lehet. Dokihoz csak pénteken tudok menni. Szerintetek mi lehet?
2018. szept. 12. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Tágulnak a csontok, készülődik a tested a szülésre. Ez teljesen normális, ne aggódj!
2018. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a bal oldalon fájt. Hogy miért csak ott, nem tudom, de semmilyen gondot nem okozott szülésnél. Utolsó pár hétben voltam így de nem folyamatosan, csak 1-2 napra kínlódtam vele, aztán napokig nem.
2018. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak jobb oldalon fájt iszonyat állni se birtam egyhelybe szinte táncoltam hogy ne támaszkodjak jobb labra . Nekem ágyéksérvem lett . Nem szültem simán hanem császároztak de azota visszahuzodott. 20. Hettől fájt nekem 6 honapja szultem
2018. szept. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen pont olyasmitől félek mint az utolsó válaszolónak lett, nagyon szeretnénk simán szülni. Eddig is fájt néha néha de az egy napnál nem tartott tovább és nem volt ennyire intenzív a fájdalom. Ez most borzasztó :(
2018. szept. 13. 07:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt tegnap csak a bal oldallal. A popsimba és combomba is kisugárzik egy egy mozdulatnál.

De már fájt párszor az elmúlt hetekben is, most valahogy jobban.

Dokinak már említettem, azt mondta normális valószínű pont ott nyom valamit a baba ahogy lejebb kerül a feje.

37+1 hkm

2018. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

35 héttől éreztem ugyanezt, elég intenzíven. Emlékszem, barátnőm esküvőjén voltunk, akkor éreztem először. A jobb oldalamon amúgy kb minden szar kijött (lábammal volt gond, hátam, csípőm is ott fájt, akkor ugyanez, amit írsz, + hüvelyi visszér szintén a jobb oldalon :S)

Én végül simán szültem, igazából minden elmúlt utána, kivéve az aranyerem, azzal 2-3 hétig szenvedtem még szülés után.

Most 1 hónap után már az is visszahúzódott.

2018. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a választ, remélem simán megy majd minden :)
2018. szept. 13. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!