Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaváráskor mi mindent...

Babaváráskor mi mindent szüséges megvásárolni egy újszülöttnek és babaszobájának. Tudtok olyan oldalt, ahol ilyen lista található? Kb. milyen árban lehet gondolkodni (tól-től. Gondolom itt végtelen felé mehet).

Figyelt kérdés
Első baba és fogalmam sincs mennyire számolhatunk.
2008. nov. 4. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!!


írd be a keresőbe, hogy babakelengye lista és csomó oldalt ki fog dobni, ahol mint felszerelésileg mint ruházatilag megtalálod a legszükségesebbeket!! a határ a csillagos ég!! :)

nekünk nagy segítség volt, hogy a család egymást között felosztotta a nagyob dolgokat és ezeket megkaptuk Tőlük (babakocsi, kiságy, pelenkázó, etetőszék).

boldog pocakoskodást!!

37 hetes pocis

2008. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

[link]


Én ezeket néztem át, ezek között van babakelengye is, és kórházi csomag is!

Hogy mennyibe kerül, az attól függ, hogy hol vásárolsz. Én elég költségérzékeny vagyok, mindig mindenhol lesem az akciókat, illetve a vatera.hu-n vásároltam olcsóbban légzésfigyelőt, babahordozó kengurut, ruhácskákat, stb.

Minden jót!

2008. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A saját babaszobánkból kiindulva (nem mérvadó, mi így csináltuk):

babaágy (brendon legolcsóbb 9000,-)

matrac (brendon kókusz 9000,-)

fejvédő körbe (brendon 2500,- ez pléddel is helyettesíthető, a rácsokba fűzve)

lepedő (akár egy felnőtt méret ketté vágva)

hálózsák vagy pólya (árat nem tudok, kaptuk mindkettőt)

légzésfigyelő (mi kölcsönözni fogjuk 2500-3500/hó)

pelenkázólap (mi egy komód tetejére csináltunk fából keretet, arra egy sima matracot 60*80 cm, méretre lehet vágatni kárpitosnál, de készen is lehet venni bababoltokban)

fotel (szoptatáshoz, lehet kényelmes karfás szék, kanapé, kinek hogy lesz kényelmes)

törölköző, kifogó

pléd (babakocsiba)

10 db textilpelus (büfizéshez, feje alá, védőnőhöz)

pelenkázó táska (van olyan babakocsi amihez adják)

babakocsi (mózeskosárral)

autós hordozó

orrszívó-porszívó (1500,-), digitális lázmérő (1000,-), szoba-víz hőmérő (800,-)biztonsági fültisztító (300,-) steril vatta, steril gézlap, babaolaj, popsikrém, babakád, hajkefe, körömvágó olló, szemetes (pelusnak) mellszívó.

Ruhák. 56-os, 62-es méretenként (nálunk elég vegyes, kaptunk rengeteget) body rövidujjú 4-5 db, hosszúujjú 2-3 db, rugdalózó 4-5 db, kardigán 2-3 db, sapka (vékony, vastag) bébi kesztyű (tesco, 2 pár 250 Ft), overzsák (nadrágos és zsákos megoldásként is használható, 5000,-), tutyi (kiscipőcske).

Kb. ennyi, remélem tudtam segíteni.

36 hetes kismama

2008. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!