Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor kezdett el vásárolni,...

Ki mikor kezdett el vásárolni, hányadik héttől?

Figyelt kérdés
18hetes terhes vagyok ikerbabákkal. Nagyon jó áron hozzájuthatok egy ikerbabakocsihoz. Szerintetek nem korai megvenni? Illetve párom mondta, hogy vegyük meg a 2kiságyat, pelenkázó szekrényt is, mert októberben lakásfelújításba kezdünk, az sok pénzt elvisz majd. Ezek a nagyobb dolgok legyenek meg. Mit gondoltok erről?
2018. szept. 14. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 27 hetes vagyok, a 25 héten kezdtünk el vásárolni, jövő héten festjük a szobát, a nagyobb dolgok közül pedig még semmi sincs meg. Ha újra kezdhetném a 20. héttől már készülődnék, mert akkor sokkal több erőm volt+tartok tőle, hogy előbb be fognak fektetni a kórházba. Úgy érzem, hogy egy kicsit elkéstünk és kapkodnuk.

Ha találsz valamit, ami szimpatikus és jó áron van szerintem nyugodtan megvehetitek. Legalább nem marad minden az utolsó pillanatra.

2018. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából ilyenkor vettük meg a babakocsit de ekkorra már pár ruhácskát vettem

Olyan a 28. héttől vettem meg mindent

35.-re pedig már minden megvolt

2018. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ha érdekel, làttam egy ismerősöm hirdetésèt iker adamo hintáról.

Jó áron nagyon!!!

2018. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Erre nincs jó válasz, köztudott, hogy a babák, baba meghalhat a 40. héten is, ikreknél meg ugye eleve nagyobb a kockázat, de akkor most a végéig ne vegyél semmit?

Nem ikrekkel voltam terhes, de én egész életemben mindig mindent kizárólag akciósan vettem, ezért már elkezdtem a babaruhákat is nézegetni a 12. heti ultrahang után, mindent szépen sorjában akciósan kb. minden héten vettem egy valamit.

2018. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

21. héten kezdtem vásárolgatni. Addig nem is olvastam utána semminek, így már sikerült is kidobnom némi pénzt felesleges dolgokra.. na mindegy. Ez volt a tanulópénz.

De a helyedben ha tényleg jó áron van az az ikerbabakocsi akkor megvenném.


Én igyekszem most már mindent megvenni mielöbb, mert mi is építkezünk és csak az utolsó pillanatban tudunk beköltözni. Szóval addigra már mással nem akarok foglalkozni, az is épp elég megterhelő lesz valószínűleg.


25 hkm

2018. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
A 36. héten vettük meg az első dolgot
2018. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok, elkezdtem, mert nem akarok a végén, nagy hassal futkorászni. Nekem van egy 3,5 éves nagylányom is, úgyhogy annyira rá se érek mindennel tökörészni, mint amikor vele voltam terhes :D Pont azért álltam már neki, mert nem akarok kapkodni, szépen lassan megveszek mindent, ahogy adódik, nem sürget az idő. Most pl. rendeltem egy adag bodyt meg kisgatyót, mert a lányomnak úgyis kellett őszre pár cucc, így egy körben megrendeltem ugyanonnan. Vettem már légzésfigyelőt, mert le volt akciózva a kiszemelt márka. A babakocsit még nem vettem meg, de csak mert a barátnőmtől veszem az övékét (a mienk elég csajos, a kistesó pedig fiú lesz), megbeszéltük, hogy ráér a végén.

Szerintem ha most akciós, amit kinéztél, vedd meg nyugodtan.

2018. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont babakocsit 22 hetesen vettünk, mert jó árban volt. :) nem foglalkoztam babonákkal, meg én nagyon vásároltam volna már. Az egyik gyerek neme 19 hetesen, a másiknak 16 hetesen lett biztos, én onnantól vettem ezt-azt. Első gyerekkel 32 hetes korra, másodikkal 30 hetes korra megvolt minden.

Ha jól esik, vegyétek meg nyugodtan a nagyobb dolgokat!

2018. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából 18 hetesen kezdtem első babánál is, és most is, ahogy kiderült a nemük. 😊 Illetve egy pihenőszéket megvettem már 6 hetesen, mert féláron jutottam hozzá egy nagyon széphez. Picit pedig tartottam tőle, a 12. hét előtt nem akartam megvenni, de utána már nem lett volna akciós, így egy barátnőmet kértem meg, hogy vegye meg helyettem. Tudom, hülyeség... 😀

Simán vásároljatok most, energiád is több van még, mint 10 hét múlva lesz, főleg ikrekkel. 😊

2018. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!