Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik héten vette meg...

Ki hányadik héten vette meg az első babájának a babakocsit? és mikor kezdtetek el vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Az utolsó héten a minimális ruhákat,pelenkát stb.

Babakocsit csak a születése után,sőt,kiságyat is.

2012. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30. héten futottam bele a neten egy nagyon jó minőségű használt kocsiba, nem tudtam otthagyni, nem is bántam meg, nem csalódtam benne. vásárolni még nem vásároltam azóta sem, az én és a férjem gyerekkori ruhái vannak, rokonoktól és barátoktól a többi, majd az újak babalátogatóra jöttek. Légzésfigyelőt vettünk csak szülés előtt, ágyak is a gyerekkorunkból vannak.
2012. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt-azt a 11. hét óta veszünk (azt, ami megtetszik), babakocsit a 18.-on vettünk.


23 hkm

2012. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kiságyat szülés előtt 2hónappal (akciós volt).

Babakocsit apa vette szülés után, 2naposan:)

Babaruhákat már vettünk előtte utána, ez folyamatos nálunk.

Pelust szülés előtt egy hónappal, egy kicsi 20-30db-osat.

Cumisüveget akkor vettünk Neki mikor a tejem kezdett elfogyni. Cumit szülés előtt 1hónappal +popsitörlőt, kencéket...

2012. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kiságyat,hordozót 24 hét körül vettük meg,de folyamatosan vettünk ezt-azt.A babakocsit csak a kislányunk születése után vettük meg,netről rendeltük 2 nap alatt itt volt.
2012. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert 18+2 napos vagyok és nem tudom mikor kezdjek el vásárolni a picinek hogy ne egyben kelljen mert az úgy sok lesz.mert ma láttam egy olcsó és szép babakocsit csak kicsit félek is ilyen hamar megvenni.de köszi a segítséget!:)
2012. jan. 18. 21:54
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem 18 hetesen már nem korai. :) Én addig nem is voltam nyugodt, amíg minden meg nem volt... Mondjuk mi örököltük a babakocsit és a kiságyat is. De a kiságy szülés előtt 2 héttel érkezett meg hozzánk, én már ki voltam készülve, mert szívem szerint már 30 hetesen rég berendeztem volna a szobát.:) Bennem nagyon erős volt a "fészekrakó" ösztön, így hamar el kezdtem vásárolgatni. Jelenleg 19 hetes kismami vagyok, és már hetek óta vásárolok mindenfélét :)) Sok mindenem van, de másmilyen nemű lesz a kistesó, így van jó pár dolog, amit be kell szerezni újra, ill. amit nem vettem meg az első babánál és most kényelmi szempontokból meg szeretném venni. Minden hónapra is hagyok valami nagyobb költségű dolgot, most szerintem a pihenőszéket veszem meg. Jövőhónapban akarok mai tait, áprilisba hordozókendőt, stb... Közbe meg veszek ruhákat és olyan dolgokat, ami nekem fog kelleni a szüléshez vagy utána. Szóval szerintem annyi minden kell, hogy érdemes idejében elkezdeni vásárolni, hogy ne egyszerre kelljen olyan sokat költeni, bár ha van külön tartalékotok erre, akkor meg ráértek a 30. hét után elkezdeni vásárolni.

További boldog babavárást!!! :)

2012. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A babakocsit pl 12. héten vettük meg, mert akkor volt akciós a brendonban az amire én vágytam.A többit olyan 23-24 hét körül kezdtük el apránként beszerezni.
2012. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
12. hét után folyamatosan vásároltunk ezt-azt, így a költségvetést sem terhelte nagyon meg. Először a kiságyat, pelenkázót, ilyesmit vettük meg, majd amikor már tudtuk a nemét (16. hét után) akkor apránként kis ruhácskákat, félidőtájt a babakocsit, mert akkor tudtuk jó áron megvenni, amit kinéztünk, legvégül, az utólsó hetekben pelust, popsitörlőt és hasonlókat.
2012. jan. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

32. héttől. Nem vagyok babonás, de éppen akkor halt meg egy ismerős babája a 29. héten.

Mondta,hogy már minden meg volt, most pakolja el a férje és alig bírják idegileg,hogy nézegetni kell a szobáját, a dolgait.

Egyébként én speciel kb. 2-3 hét alatt minden beszereztem.

2012. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!