Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hónapos baba mellett...

Pár hónapos baba mellett miért akartok gyorsan újra teherbe esni?

Figyelt kérdés

Nekem 4 hónapos a kisfiam. Szeretnénk majd kistesót, de majd csak 2-3 év múlva, addig szeretném kiélvezni hogy hárman vagyunk, szeretnék csak a kisfiammal foglalkozni. Őszintén nem értem azokat akik szülés után pl fél éven belül már megint terhes, vagy megint terhes akar lenni. Nem értem mi motiválja az embereket erre.

Ha belegondolok, egy fél éves gyerek mellé ha 9 hónap mulva érkezik a kistesó akkor még a nagyobbik is csak 15 hónapos lesz aki 100%os figyelmet igényel még. A test sem regenerálódik ennyi idő alatt, ha pl császárral szültél korábban. Az első trimeszterben pedig az émelygés mellett pelenkát cserélni egy igazi kihívás lehet. A folytonos fáradtság meg önmagában is megviseli az embert, nemhogy egy kisgyerek mellett aki akár éjszaka többször is felsír akár a fogzás miatt. És mindezt úgy mondom, hogy én pl egyszer sem hánytam a terhességem alatt, nem vizesedtem és 2 óra alatt megszültem tehát semmi negatív élményem nincs a terhességgel. Nem akarjátok kiélvezni az első szülöttel az éveket? Amíg csak rá koncentráltok és nem a pocakban lévő tesóval felezitek a figyelmeteket?


2018. szept. 14. 17:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40%
10es vagyok. Koszi...:)de lehet.boldogabb a gyerekem es tobb figyelmet.kap mint azoke.akik harom ev alatt harom gyereket szulnek :) es igen bunko vagyok. Nagyot mondtal:)
2018. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó, te már csak tudod kinek a gyereke milyen boldog :)

Szerintem nem csak bunkó vagy hanem ostoba és gyerekes is.

Ilyesmik miatt károgni ismeretlen emberekre, meg játszani a megmondó embert....hát nagyon értelmes ember lehetsz.

2018. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
54%
Azert vagyok bunko mert latom hogy szuletik egy gyerek aztan megegy es megegy...es az anyjuk meg a nagy idilli csalad eszmejebe azt se tudjamerre van arccal mert marhara kimerult jajgat hogy jaaaaaaj milyen nehez nekii uriszten haromgyerekkel az apa meg reggeltol estig dolgozik ...belokik a gyerekeket bolcsibe aztan kb egyikre se jut annyi.ido amennyi kene...mert ugye kiskorkulombseget akartunk hogyjobbankijojjenek es stb ...nekem egyelore egy haromevesem van...es terveben van majd.hogy lesz tesoja. De...meg szuksege van rank NEKI...Hogy az ove legyen az idom es figyelmem...emellett dolgozni is.kell...nem arrol szol az anyai let.hogy nonstop potyogtatni kell a gherekeket...akinek ez az alma jo...de kerdem en hogy a gyerek nem lenyeg???? Hogy csak o legyen ne kelljen osztozni anyan amig szuksege van.ra??? Ha bunko vagyok ok...de a velemenyem.ez.
2018. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó, így is lehet, de nem feltétlen. Én itthon vagyok 3 gyerekkel, nem áll szándékomban visszamenni dolgozni jó darabig, és nagyon jól elvagyunk hárman.

A férjem pedig nem dolgozik estig, amint tud hazajön és együtt vagyunk. Nekünk így jó, köszönjük de minden gyerekre jut idő, energia és nemcsak "potyogtatok".

És rengetegen vannak még így mint mi. A 4. is tervben van lassan. :)

2018. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!