Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a baj azzal hogy van pár...

Mi a baj azzal hogy van pár cuccom Brendonbol?

Figyelt kérdés

Nem is sokat mindössze 35 ezret költöttem Brendonban.

Kiságyra köthető tartozsakra, ruhacskakra takaróra, játékra pihiszekre stb.

De barátnőm szerint fellengzes mert az egy drága bolt és nem érti mert vettem meg ott pár dolgot drágábban mikor a turiban szerinte sokkal szebb baba cuccok vannak (volt hogy turiztam babarucikat vele) és konkrétan leocsmanyozta a kislányomnak vett body sapka kombot...


2018. szept. 15. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Minek foglalkozol vele? Mond neki, hogy a pappas dragabb hely.... 😂 Hat komolyan, mi koze van hozza, hogy hol es mennyiert vasarolsz?!


Biztosan szep dolgokat vettel, ne torodj az ilyen irigy emberekkel...

2018. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus miért lenne baj...takaró tartózsák játékot nem is adnék használtan a gyereknek. Ráadásul a Brendon pl. ágyneműben vagy takaróban vagy textilpelusban kifogóban törölközőben egyáltalán nem is drága a babaáruházak között. Mondjuk én ruhákat nem vettem ott, mert nekem azok nem tetszenek és azok valóban drágák dehát ez meg ízlés kérdése.

Ruhából valóban nagyon szépeket, egyedieket és jó minőségű márkásakat lehet kifogni a turiban (de inkább így babakorban, nagy gyerekre ott se nagyon van kínálat )

Szerintem a Brendon nem fellengzős. Barátnőm a mamas&papasban vett meg mindent, szó szerint. Egy vagyont hagyott ott. Ő dolga.

Olyan barátnővel meg nagyon korlátoznám a találkozást, aki leocsmányoz bármit is , ezt bunkóságnak hívják.

Ez nem barátnő :)

2018. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, már!

Szokásos szidjuk a barátnőt kérdés?

Mit törődsz másokkal? Nem az ő pénzét költöd.


Egyébként sok minden nem drágább a Brendonban sem, mint máshol.

2018. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En pl a Brendonban vettem meg a Thule bicajos ulest 20 ezerrel olcsobban... Mashol mindenhol ugye annyival dragabb volt...
2018. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok, én meg a pelenkázó lapot is ott vettem, mert ezerszer szebb volt a kínálat mint máshol és olcsóbb is volt. Kiságy se volt drága
2018. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy ez egy tök hülye kérdés?! Ráadásul (nem meglepő módon) hülyékkel barátkozol.
2018. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Annyi ilyet olvasok. Eskü nem értem minek barátkoznak egymással ilyen emberek? Milyen barátság már az, ahol beszólogatunk egymásnak, meg fórumon ekézzük és dumáljuk ki a másikat. Nem kötelező barátkozni vele. Őszinte vélemény egy barátságban alap, de egymást fikázni, fúrni, kidumálni, kritizálni, az már minden csak nem összetartás és bizalom. Nekem kiskorom óta férfi barátaim vannak (30+éves barátságok), így alakult, de ahogy elnézem a barátnős sztorikat sok mindenről nem maradtam le. Persze vannak normális barátságok, nővéremnél is látom, de ilyen sztorikat sosem hallottam tőle, ők nagybetűs barátok, akik tisztelik, szeretik, segítik, támogatják egymást. Nem értem komolyan, hülyén halok meg, vállalom. Minek az embernek ellenség, mikor ilyen barátai vannak. Nevetséges.
2018. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán nem baj! Az jobb lenne a barátnőd szerint ha a babának a turiba vásárolnál, magadnak meg a mayochixbe?! Én nem akarok leszólni senkit, se megbántani, de én egy újszülött gyerekre biztosan nem adnék használt ruhát (még a családból származót sem)
2018. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!