Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem egyedül maradtam....

Úgy érzem egyedül maradtam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok. 2 éve vagyunk egyutt a parommal.Eleinte terveztuk a babat aztan sehogy sem akart osszejonni de mikor mar lemondtam rolla megerkezett. Nagyon orultunk neki mindketten de az az igazsag hogy o az a fajta ferfi akinek mindig nagyon fontosak a baratok,buli, ide oda maszkalas. Mindig mondogatta hogy ha gyermeke lesz megvaltozik es neki csak a csalad lesz az elso. El is hittem. De sajnos ez nem igy tortent. En mar tervezgetem a jovonket, probalom felepiteni a dolgokat míg o jolerzi magat.

Testvere mar fel eve kint el Berlinbe ezert azt mondta hogy nekunk jobb legyen ki megy o is hogy ossze szedje magat egy kicsit anyagilag es meglegyen mindenunk. Nem akartam belemenni de o ezt mar eldontotte. Azota nem igazan keres egynap egyszer felhiv megkerdezi minden rendben e de a valaszt mar nem mindig8 varja meg. Tobbszor elmodtam neki hogy nagyon nagy szuksegem lenne most ra mert egyedul erzem magam de a valasz mindig csak annyi hogy igen tudom, megertelek.

A csaladom mindenben mellettem all es tamogatnak de ez megsem olyan mintha o lenne mellettem. Nem tudom hova tenni ezt az egeszet, probalom gyozkodni hogy mostmar feleloseggel tartozik de ugy erzem semmi ertelme a mondani valomnak. Egyedul erzem magam sokat sirok. Jart mar valaki hasonlo cipoben.?


2018. szept. 15. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Megint te? Hogyhogy most csak hét hetes vagy?
2018. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mi az hogy megint én?

Most irtam ki eloszor ilyen jellegu kerdest erre az oldalra.

De nem tudom egyes embereknek miert jo fél 10kor masba belekotni?

2018. szept. 15. 21:31
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Barátok, buli, mászkálas... Gratulálok, én addig futottam volna, míg el nem hagyom!
2018. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Talán azt kellett volna. De nem az volt a kérdés hogy múlt időben mit tettél volna :)
2018. szept. 15. 21:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak az a kérdés, hogy fel tudod-e nevelni egyedül. Ő màr eldöntötte, hogy maximum anyagilag támogat.
2018. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De a te eleted biztosan peldaerteku :)
2018. szept. 15. 21:36
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen csak nagyon nehez lelkileg. Ha megszuletik konnyebb lesz?
2018. szept. 15. 21:36
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Most erre mit lehet írni, de komolyan? Nem átgondolt gyerekvállalás. Rossz kapcsolat. Készülj fel, egyedül fogod felnevelni.
2018. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen ez tenyleg egy rosz kapcsolat de biztam benne hatha megvaltozik ha terhes leszek es beno a feje hogy lesz egy gyereke akirol gondoskodnia kell
2018. szept. 15. 21:38
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha már így szemelyeskedunk. Igen, mondhatjuk, példaértékű. Hiszen 22 éve házasságban élek. De nem ez a lényeg, nem én kérdeztem, te! Gyerekkel megfogni, megváltoztatni senkit nem lehet! Ezt 18 év felett illik tudni.
2018. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!